Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szemétseg az ha a kollegam...

Szemétseg az ha a kollegam ellehetetlenito a munkamat es ezt jelentem a főnöknek?

Figyelt kérdés

A szitu a következő:

Angliaban vagyok egy hotelben ejszakas recepcios. Valójában poziciom szerint ejszakas menedzser asszisztens.

Egy srác van még velem. Ő a night.porter. Jövő héten pedig kezd az új night manager.

A probléma az hogy nem tudok együtt dolgozni a night.porter gyerekkel.

Kezdetektol fogva az van hogy egyetlen budos szot sem szol hozzam es ezt értsétek szó szerint. Nyolc órát együtt vágyunk es ha en nem kerdezek / nem beszelek akkor nulla a kommunikáció. Szo szerint.

Ez egészen addig nem.is zavarna ameddig nem a munkam minőségenek rovasara menne de sajnos arra megy rá. Ugyanis alapvető.infókat nem mond el vendegekkel foglalasokkal egyeb dolgokkal kapcsolatban. Semmit. Emiatt sokszor kerültem kellemetlen helyzetbe. A szo legszorosabb értelmében egyetlen szot sem kommunikal velem

Ha en kerdezek válaszol de nem nez ram csak motyogja a dolgokat. Teljes mertekben ignoral.

Nem azt mondom hogy kedveljen mert ha nem is kedvel attol meg tudomasul vehetne hogy munkatarsakkent egyutt kell működnünk.

Rettenetesen idegesito es bosszanto a dolog. Egyébként csupán két honapja vagyok itt. Maris keresgelek mas helyet mert nagyon nem

birom ezt igy.

Az utolso remény az uj night manager. Hogy talán o normalis es.

Szóval szerintetek bekopjem a nagy főnöknek vagy ez szarkavaras? Volt hasonloban reszetek??


2014. szept. 21. 06:21
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ésszerűbb volna a sraccal beszélni elso körben.
2014. szept. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Valószínűleg utálja a bevándorlókat amit valahol ,meg lehet érteni. Neki nem kötelessége tájékoztatni téged ha valamit akarsz ,akkor kérdezel, a főnöknek szólhatsz bár kétséges hogy neked adna igazat.
2014. szept. 21. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Különlegescsajszi ***** válasza:
55%
Értem. Ez sem lehet valami jó,ez a szitu,de ami szituban én voltam a munkahelyemen,azt en tudd meg.. Ugyanis annyira kiborítottak,hogy otthagytam az egész kócerájt,majd kis idő múlva visszamentem,és üvöltözve,hót mérgesen tisztáztam a főnök előtt meg mindenki előtt a dolgokat/félreértéseket,és mindössze két tahó nő miatt,bent egy srácnak az anyja meg a nője miatt volt ez.. !!
2014. szept. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

kötelessége tájékoztatni engem!!! kedves második, dolgoztál te valaha csapatban????? ha nem, akkor szerintem ne adj ennyire értelmes hozzászólásukat... uramatyám.

egy hotelben az információk pontos átadása alap dolog, és dolgoztam mér vagy 4 különböző hotelben és eddig ez seholsem volt probléma.

az hogy utálja a bevándorlókat 1 dolog, én meg gyűlölöm az angolokat, és akkor mi van???

és a főnök miért is nem nekem adna igazat??? mert szerinted teljesen normális hogy semmit nem mond el nekem?????? uramatyám, végezd el előbb az érettségit szerintem és 12 évesen ne osztogass ilyen okos tanácsokat.

2014. szept. 21. 21:24
 5/5 anonim ***** válasza:
41%
Lehet mert hisztériás picsusz vagy? ...előző válaszod után erre gyanakodnék. Remélem hangoztatod ott is ,hogy utálod az angolokat.. örülj ,hogy van állásod ,aztán húzd meg magad ,vagy csendben lépj tovább. Főnököd helyében biztos nem a helybélit rúgnám ki, hanem a gyüttmentet.
2014. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!