Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Beépített emberként szeretnék...

Beépített emberként szeretnék dolgozni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés
Mert utálom a drogos selejt gyerekeket meg a sok fas*opó füves retardáltat de főleg azokat akik ide juttaták a srácokat, lányokat. Hova lehet fordulni? Kik azok akiket fel kéne keresnem ezügyben? S.O.S -be írjon akinek van rálátása a dologra és belsős. Köszönöm!

2014. szept. 21. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Sokan szeretnének ilyenben résztvenni (magamat beleértve), keveseknek adatik meg. Ha nagyon komolyan gondolod akkor nézz utána, hogy a rendőri, aztán TEK-es pályán milyen lehetőségek vannak, én pontosan nem tudom.
2014. szept. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2014. szept. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

elsőnek: ne röhögtess már:) erre nem írnak ki pályázatot máskülönben nem kérdeztem volna.. IQ betyár.


másodiknak: nem kampányolni szeretnék ellenük, hanem érdemben tenni.

2014. szept. 22. 17:56
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor keress megoldást egyedül!
2014. szept. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%

IQ-zás helyett a szókincsedet próbáld meg bővíteni te nagyokos... Én próbálok neked értelmeset válaszolni, te nem fogsz fel egy szót (a pálya az ilyen értelemben karriert jelent, tudod...) és még te szólsz be a végén.


IQ-ból azért adatott (sajnos / szerencsére, fenetudja) elég sok, (Mensa HungarIQa-s mérés alapján olyan emberiség 2%-a), de ez itt teljesen lényegtelen. Majdnem mindent elérhet az ember az életében ha nagyon küzd érte, legalábbis én így vallom. De ha így állsz azokhoz akik segíteni próbálnak, vagy általában az emberekhez, akkor nem fogsz messze jutni.

2014. szept. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5, mert az értelmesebb emberek étterembe járnak, nem a menzára. A még értelmesebbek meg tudnak főzni. :)

Baromságot írtál, ne hencegj vele.


Kérdező, egy pszichológust kellene először keresned, aki elmagyarázza, mit hazudj az alkalmasságin... mert így ahogy van, reménytelen.

2014. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez lenne az utolsó dolog ami miatt aggódnom kéne.:)
2014. szept. 27. 16:02
 8/9 anonim válasza:
miért akarod kinyíratni magad? :)
2014. szept. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
A brutális igazság az, kisbarátom, hogy a srácokat-lányokat senki sem "juttatja oda" (hova?), egyszerűen csak selejt, gyáva, ostoba, jövőtlen szarnak születtek, és nem is váltak többé. Nem mindegyik, de azért elég nagy részük. Persze ez nem változtat azok kriminalitásán, akik ezt illegális eszközökkel kiaknázzák, csak az van, hogy amíg unatkozó víziótlan suttyócska lesz, lesz drogdíler is, amíg sötét babonás önnön feleősségétől rettegő gyökér tahó lesz, lesznek papok is. Így megy ez. Kivéve ha hirtelen elavulttá és feleslegessé, tesszük a "hagyományos" emberiség improduktív részét, de ez már egy másik történet, és nem is holnap estére van.
2014. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!