Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Együtt kellene utaznom egy...

Együtt kellene utaznom egy kollégámmal kettesben, de fél éve teszi az ajánlatait és nem érti meg, hogy nem kérek belőle. Vállalnátok inkább a kirúgást, vagy elutaznátok vele, hátha mégsem pszichopata?

Figyelt kérdés

2014. szept. 25. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Vállalnám, és amennyiben nem hagyna fel a nyomulással, közölném vele, hogy létezik ám egy bíróság, amin feljelentést lehet tenni zaklatásért.
2014. szept. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én úgy érzem tudnám kezelni és helyre tudnám tenni, szóval ez nem hiszem, hogy akadályozna a munkában.

Persze ha pszichopata és konkrétan nekem esik, az más helyzet. De ilyet azért nehezen tudok elképzelni valakiről.

Nyilván külön szobátok lesz, utazás, munka, étkezés, stb. alkalmával meg nyilvános helyen lesztek, szóval azért annyira nem kell félni.

2014. szept. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Napi szinten szólok neki, hogy nem érdekel, volt, hogy leordítottam. Perpill megsértődik, másnap újrakezdi. Legutóbbi úton közölte, hogy meglepetést csinált, kivett egy motelszobát útközben, és megállt a pusztában. Akkor leordítottam, megértette, másnap újrakezdte a rohamot. Nem ottalvós út, tolmácsolni mennék, de így sem bízom benne. Szerinte ő csak vicces.
2014. szept. 25. 11:52
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor kezeld te is viccként, ne vedd komolyan.
2014. szept. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A leírásod alapján szinte biztos vagyok benne, hogy nem veszélyes. Azt gondolom, hogy tényleg egy nagyon rossz humorú ember, és közhely, de "amelyik kutya ugat, az nem harap". Valamint azt is gondolom, hogy ez a közös utazás pont jó lesz arra, hogy egyszer és mindenkorra megértesd vele, hogy semmi esélye nálad, ráadásul Te nem veszed az Ő vicceit.
2014. szept. 25. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fél évig semmi sem vicces.
2014. szept. 25. 12:09
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha naponta mondom, hogy nem érdekel, miért pont most fogná fel?
2014. szept. 25. 12:15
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Adrikám, már rég jelenteni kellett volna a fószert az etikai bizottságnál.

Milyen cégnél dolgozol?

2014. szept. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

diktafon vagy rejtett kamera az irodába és jelenteni.

és sehova se menj vele,mert az az ő szemében="nah lehet,hogy mégiscsak meggondolta magát a buta liba hehehe".

2014. okt. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!