Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másik városba lévő munkára...

Másik városba lévő munkára való jelentkezés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Régóta bennem van az,hogy szeretnék elköltözni a városból ahol élek,ugyanis nem sok esély van az én szakmámban,hogy elhelyezkedjek benne.Viszont másik városba több esély van.Nézegetem a hirdetéseket,csak azt nem tudom,hogy ahova jelentkezni szeretnék mit írjak az e-mail-be? Ugyanis azt valahogy közölnöm kell velük,hogy nem ottani lakos vagyok hanem akár 200 km-re is lakhatok.Kettő város érdekel Budapest,és Győr.Tudnátok nekem abban segíteni,hogy mit írjak a munkaadóknak? Szállást pár napig tudok intézni,de hosszabb távú szállást csak az első fizetés után ha felvesznek valahova.

Köszönöm



2014. szept. 27. 10:57
 1/1 vorarlberna ***** válasza:
Több nagyobb cégnek van munkásszállója Bp-n, nem egy Hilton, de fedél. Vagy google+munkásszálló kiszemelt város, viszont oda egy deka értéket ne vigyél. Egyszerűen írd be az önéletrajzodba a városod. Kérdezz rá, hogy elszállásolás megoldása lehetséges e.
2014. szept. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!