Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek mik az egyértelmű...

Különlegescsajszi kérdése:

Szerintetek mik az egyértelmű jelei, ha tetszem a munkatársamnak?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 18:36
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Talán, hogy különleges vagy?

Egyébként ami egy nem munkatársnál, flörtölés, közeledés, zavarba jövés.

2014. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%
Ha lehajolsz és feltol egy banánt,akkor nyerő vagy.
2014. okt. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elhiv valahova munka utan.
2014. okt. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

.. :D Csak a nevem Az.!:)

Hát te ezt jól megválaszoltad.. :))) Amúgy mostanába mindig hozzám szól valmit,amikor jövünk hazafele a munkahelyről,de azelőtt még hozzám sem szólt. Meg tegnap is pl. mondta,hogy menjek oda hozzá,és mondjam el neki,hogy mi bánt,mert valamiért mérges voltam.. Meg észrevettem,hogy amikor együtt dolgozunk,sokáig néz rám,mint tegnap is,és az a nézés szerintem tuti nem baráti vagy sima nézés volt.. Meg amikor elmegy mellettem mindig hozzámér valamilyen formában.. Ez azért egy kicsit fura nekem,no m1,bár nem szólok neki érte,hogy miért csinálja.. Meg amikor kérdezek valamit a kollégáimmtól,ő azonnal válaszol is rá,mintha figyelne rám vagy én nem is tudom....

2014. okt. 1. 18:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen kollégám. Ha jobb napja volt, még meg is simogatta a vállamat, hozzámért, facebookon is rám írogatott. Aztán teljesen egyértelműen kezdeményezni próbáltam nála, és kiderült, hogy ő csak barátkozni próbált. Szóval ne éld bele magad azért teljesen.
2014. okt. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi van köztünk,de nagyon különleges,nem is tudom.. Łehet ő az igazi ?? Ha meglátok valami vele kapcsolatosat egyből olyan érzés tör rám,hogy mosolygok meg ilyenek.. Bár igaz,ez nehezebb lenne,ha párom lenne,de mondjuk még úgy is,ha nem foglalkozna velem. .. Am szerintetek mi lehet ez? Neki is van egy nője,de tuti nem komoly,ráadásul egyre egyértelműbb,hogy tetszem Neki.!! Mostmégis mi a fenét csináljunk ?? És ha eljutunk arra a szintre,hogy egymásnak esünk?
2014. okt. 2. 19:49
 7/8 Xebulon válasza:
Férfiak már csak ilyen hülyék, hogy a testbeszédet nem értik. Vidd be a fénymásoló szoba és csókold meg. De csak ha valóban akarsz tőle valamit. Ha visszakozik, akkor elnézést kérsz tőle, de utána tényleg ne akarj tőle semmit.
2014. okt. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hallottál már róla, hogy "házi nyúlra nem lövünk"?

Hosszútávon csak a gond lesz vele!

2014. okt. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!