Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy viszonyultok a klasszi...

Ti hogy viszonyultok a klasszikus "főnök" típusú emberekhez?

Figyelt kérdés

Eddig az összes munkahelyemen problémám volt velük, valahogy meglátok egy ilyen típusú embert, előhozza belőlem a harci lázt.

Vagyis a törtető, gátlástalan, csak a saját érdekeit néző, mindenkit sárba tipró, lefele tapos, felfele nyal típus.

A közlekedésben is ha meglátok egy ilyen stílusban közlekedő illetőt, nagyon meg tudnám leckéztetni.



2014. okt. 2. 09:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Dolgozzanak együtt hasonló mentalitasu kollégáikkal.
2014. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Teszek rájuk magasról. Ha pedig sikerül szembekerülnöm velük akkor széles vigyorral töröm le a szarvukat... Öröm látni hogy utána dühöngenek, én meg szépen arrébb sétálok... :) 24N
2014. okt. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Konkrétabb példát is hozhatnál, mert ezek a címszavak nem sokat mondanak.
2014. okt. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Oldalra könyököl, ezt kihagytad. Dühít, képzeletben ilyenkor krimit írok, amiben megölöm és úgy elrejtem, hogy sosem találják meg se a hullát, se a gyilkost.

Sajnos nem tudok ellenük semmit tenni. Szó szerint tehetetlen vagyok, mert az ilyenek általában a főnökeim, akiknek ha nem tetszik a pofám, szépen kirúgnak én meg mehetek máshova munkát koldulni.

2014. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Már látom a következő kérdésem mi lesz, hogy milyen nevelési módszerek, meg környezet kell ahhoz, hogy valaki ilyenné váljon.
2014. okt. 2. 10:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Az akit leírsz nem "klasszikus főnök". A klasszikus főnök mindenki felett áll, és nem tudsz vele vitázni.


Az ilyenek inkább a "kisfőnökök" ahogy én nevezem őket. Azok az emberek, akik tulajdonképpen nem állnak feletted tudásban, rangban, de mégis ki vannak nevezve a vezetődnek, és rögtön úgy tesznek mintha ők lennének a cég feje.


Még ha a nagyfőnök ordibál, az kevésbé idegesítő, mint mikor valaki olyan, aki marhára nem jobb semmiben tőled, csak fentebb nyalta magát.

2014. okt. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, lehet a kezdeti stádiumban ilyen volt mind, aztán lenyugodtak, hogy elérték azt, amilyennek képzelték önmagukat eredetileg, csak nem kapták meg a megfelelő ovációt hozzá.

Ezekre inkább csak a lefele tapos verzió illik, a "nyal" az nem méltó hozzájuk, valóban.

2014. okt. 2. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!