Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen a kollégám és mit...

Miért ilyen a kollégám és mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kollégám folyton dumál. Ha nem reagálok, akkor is 10 másodperc csendet bír elviselni, utána mond egy tényt, egy anekdotát, stb.

Munka közben a lábát rázza és dobol az ujjával.

A főnök fenekét nyalja, folyton dumál mások helyett vagy mások válaszait nem értem mert eldumálja vagy elbohóckodja.


Most én vagyok türelmetlen, hogy kerülöm és néha fejberugnám? Mi a gondja ennek az embernek? Feltünési viszketegség vagy túl sok energia?


Hogy tudnám megoldani ezt vele?


Esetleg bármilyen kellemetlen kollegiális kapcsolatról van emlékezek vagy mástól hallott dolgok?



2014. okt. 22. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen kollégám,én már rászòltam,hogy sürgősen hagyja el ezeket a pòtcselekvéseket...
2014. okt. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hiperaktív és nem nőtte ki. Nem is fogja, el kell viselni.
2014. okt. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Talán beszélj vele, s mond el neki amit gondolsz tapintatosan. Aki értelmes az nem sértődik meg, ha mégis akkor legalább tudni fogja a véleményedet.
2014. okt. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy sokat beszélő kollégám. Csak az a baj, hogy ő még jó szándékú is, így haragudni se lehet rá. Lyukat beszél a hasadba, legtöbbször nem veszi észre magát, és ezzel teljesen leszívja az energiámat. Néha észreveszi magát, akkor mondja, hogy már megint sokat beszéltem.
2014. okt. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!