Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Boszorkánynak tart! Normális?

Boszorkánynak tart! Normális?

Figyelt kérdés
A főnökasszonyomról ma megtudtam, hogy boszorkánynak hisz engem. De szó szerint. Állítólag én átkoztam meg őt, és emiatt ment tönkre a kapcsolata. Állítólag minden rossz dolog, ami az elmúlt pár évben történt vele az azért van, mert én átkoztam meg. Azt észrevettem, hogy jó pár hónapja kerül engem, még a szemembe sem akar nézni, szóba se áll velem - mondjuk legalább békén hagy - de azt nem gondoltam volna, hogy ennyire zakkant! Sámánhoz és füvesemberhez jár, aurát tisztítanak nála, teljesen meg van zakkanva. Normális az ilyen?
2014. okt. 22. 20:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztosan azt mondták neki, hogy te vagy az átkozója.Hogy miben hisznek az emberek?Na mondd biztosan nem te voltál az átkozója?:):):)
2014. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem normális. Tudsz találni másik helyet??? Nagy a baj: bűnbakot akar belőled csinálni. A bűnbak-képzés mechanizmusa látszik, a pár sorból amit írtál.Ez ellen nehéz fellépni- inkább lelépni kell. Főleg, hogy hatalmi helyzetben van fölötted.
2014. okt. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én simán rájátszanék a dologra, hogy szívassam egy kicsit. Lehet, hogy buknád a munkahelyed, de az is lehet, hogy annyira megijedne tőled, hogy inkább bármit megtenne csak hagyd békén (fizetésemelés..stb).
2014. okt. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Áh helyben vagyunk:D Nekem egy kollegínám van aki magát boszinak hiszi és bőszen vallja. Én igen jókat mosolygok rajta, ha tudná azt amit én:DD

Drhát Isten malmai lassan, de biztosan őrőlnek:D

2014. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*de hát
2014. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De én nem hiszem magam boszorkánynak.
2014. okt. 22. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!