Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen is szokott menni...

Munkahelyen is szokott menni ez a versengés, hogy ki a "menőbb" kinek vannak jobb cuccai?

Figyelt kérdés
17 éves tanuló vagyok, szakközépiskolába járok. A minap azon kezdtem el töprengeni, hogy vajon a felnőttek körében is megy ez a "versengés". Például ugye iskolában a gyerekek nézik ki milyen márkás ruhában jár, kinek milyen telefonja van mennyi pénzük van stb. Persze nem úgy értem, hogy jól körbe röhögik ha kínai ruhába jár és szerényebb fizetése van a szüleinek de azért megnézik. És ez egy munkahelyen is létezik?
2014. nov. 8. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Még szép :D A minap mesélte anyukám (46 éves), hogy a munkahelyén ott dicsekedett az egyik kolléganője, arról milyen jó kabátot vett 60,000ft-ért valamelyik márkás boltba.

Örökké ez megy mindenhol, bár férfiak körébe kevésbé.

2014. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Felnőttek körében tudod mi megy a munkahelyen?

Sírás-rívás!

most ez meg az ennyibe meg annyiba kerül, most volt fizetés, de már alig van!

Hogy a fenébe van ennek még mindig pénze cigire, pedig már hónap vége van!

Na ilyen dolgok vannak a munkahelyeken!

2014. nov. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ohh én meg voltam olyan naiv, hogy azt hidjem majd kinövik ezt az emberek...
2014. nov. 8. 14:16
 4/7 anonim ***** válasza:

A felnőtteknél nagyobb tételben játszanak. Kinek van új BMW-je, Audija, mennyi extrával stb. stb.


Persze nem mindenki ilyen, én sem vagyok ilyen. Ha valaki nekiáll nekem pampogni ilyen dolgokról, általában jól látható érdektelenséget mutatok és többet ilyenről nem beszélget velem.

2014. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megy! De legalább van min röhögni.
2014. nov. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

24 vagyok, csak pár hónap gyakorlati tapasztalatról tudok beszélni. Ott nem tűnt ez fel. Ha van is szerintem tuti nem olyan durván mint suliban.

Kb ilyesmi témák voltak:

De jó táskád van

Köszi az xy turiban talàltam, hátul jó táskák vannak.

(Ezt egy magas beosztású mondta)

Szerintem egy bizonyos értelmi szint fölött már rájön arra az ember hogy mindenkivel a

2014. nov. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

*

Saját szintjén kell beszélni. Pl ne egy szegény embernek részletezzük hogy de jó volt a tengerparton.

2014. nov. 8. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!