Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hány éves kortól gáz ha egy...

Hány éves kortól gáz ha egy fiú, férfi még nem dolgozott sehol se életében?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
20-egyetem nélkül, 23-26 egyetemmel/fősulival
2014. nov. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26-27 körültől ha msct is végzett, mert azt kb 24-25 évesen fejezni be.
2014. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én 21f vagyok nem dolgoztam még rendesen munkahelyen elég s.. zarul is érzem magam, de nem visz rá lélek...


szeretnék valami saját magánvállalkozást, mert nem vagyok valami szociális ember, meg szeretném magam irányítani az életem, de nehéz elindulni, de webdesign-nal, vagy programozással szeretnék foglalkozni... ez érdekel, de jelenleg kevés a tudásom hozzá és nincs meg a végzettségem se !!


Nem tudom meddig tehetem még meg, de jelenleg max valami betanított munkára mehetnék el, JELENLEGI helyzetben, ha nagyon kellene, nem vágyom rá :/


de amúgy szerintem gáz, legalábbis nem érzem jól magam...


Nem tudom, attól függ, a környezetemben a legtöbben valamit már dolgoznak.

2014. nov. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

28.


Azért, mert a leghosszabb képzést az orvosi hat évét vettem alapul. Ha valaki orvosin csúszik kettőt, évvesztes, továbbá ötévfolyamos gimibe járt, még akkor is végez ennyi idő alatt.

2014. nov. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

2# vagyok. 24n

Mostanában már dolgoznék. Vágyok is közösségbe, meg a pénz is jól jönne. Két éve (egy nálam két évvel idősebb) mondta hogy mennyire dolgozna már. Akkor még hallani is fura volt ezt.

Meg lell erre érni.

Nem dolgozol? Hány éves vagy?

2014. nov. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Miért kell nemre bontani?


Mert,ha egy nő nem dolgozik 40 éves koráig,az rendben van?

2014. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!