Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Boldogtalan vagyok a munkámmal...

Boldogtalan vagyok a munkámmal. Váltanom kellene akkor is, ha kevesebbet keresnék?

Figyelt kérdés

Irodai asszisztens vagyok egy multinál, a fizetésemmel nincs gond, viszont nem ez az életcélom.

Imádok vezetni, régóta az a vágyam hogy olyan munkám legyen ami a vezetésről szól. Taxis, futár, ilyenek jutnak csak eszembe, sajnos ezekkel nem lehet jónak nevezhető fizetést szerezni.

Szerencsére fiatal vagyok még, 20 éves múltam és ha valamikor akkor most lenne lehetőségem válogatni.


Mit tegyek? Ti a több pénzt, vagy a szívetekhez közelebb álló munkát választanátok?


20/F



2014. nov. 17. 00:38
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a szívemhez közelebb álló munkát. De én nem te vagyok, ezért ez nem tanács.
2014. nov. 17. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Eld ki a vezetes iranti vagyad hobbikent, ezt a jol fizeto melobol tudod finanszirozni. A futarkodas csak atmeneti melo, abbol tervezni nem lehet.
2014. nov. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kamionos? Az elfogadhatóan keres.

Csináld azt, amit szeretnél.

2014. nov. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha valóban ennyire szeretnél mondjuk kamiont vezetni és alkalmas is vagy rá, akkor menj el még most és szerezd meg a jogsit hozzá. Közben pedig járj el angol és/vagy német tanfolyamra és ha minden megvan szépen menj el dolgozni egy ilyen céghez, aztán pár év múlva keress külföldön állást.


Itthon is lehet vele jól keresni, de nyugaton még többet.

2014. nov. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen.
2014. nov. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, ahogy írják, kamionosként elég jól kereshetsz, és vezethetsz is egész nap. Futárnak lenni inkább átmeneti meló, nem egy életcél.
2014. nov. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a vezetéssel, hogy egészen addig jó muri, amíg nem hivatásszerűen kell űznöd napi több száz, ezer kilométerrel. Napi szinten hallom területi képviselőktől, hogy milyen szar egész nap járni az országot, és hogy ők sem így képzelték, mikor belevágtak. Inkább én is a jobb fizetésemből finanszíroznám hobbiként.
2014. nov. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Előttem szólókhoz még hozzátenném, hogy szerintem szórakoztatóbb egy sport(osabb) kocsit vezetni, mint mondjuk egy kamiont, legalábbis szerintem.
2014. nov. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Többen is vannak akik el sem tudják képzelni az életüket más munkakörben mint ami nem a vezetés körül forog. Ha erre vágysz én elhiszem, hogy uncsi az irodai munka, sokkal jobb és izgalmasabb is az amire vágysz. Viszont! Nem fizetik meg, az autóbuszvezetőket a munkáltató kb. emberszámba se veszi (tudom, mert ilyen helyen dolgozom), a kamionosokat kifacsarják és túlvezetésre kényszerítik, ha ellenőrzéskor elkapják őket, akkor a büntetést, az ő fizetésükből vonják le (tudom, mert dolgoztam az ellenőrzést végzők között is). Taxisnak talán a legjobb, de a legveszélyesebb is, meg sok a hülye ember akikkel össze leszel zárva 10 percekre.
2016. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!