Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jelenleg táppénzen vagyok....

Jelenleg táppénzen vagyok. Már nem akarok visszamenni dolgozni. Be szeretném adni a felmondásomat, de nem tudom hogyan tegyem. Még nem írtam ilyet. Hogyan írjam meg?

Figyelt kérdés
2014. nov. 19. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Tisztelt Igazgató Úr/Asszony!


Alulírott xy a 2050.13.15-én kelt munkaszerződésemet a mai napon azonnali hatállyal felmondom.


Dátum, aláírás azt ennyi, nem kell ezt túlcifrázni. Szerződéstől függően kötelezhetnek felmondási idő letöltésére.

2014. nov. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Azonnali hatály nem jó, annak vannak szankciói.

Rendes felmondással mondj fel, vagy közös megegyezéssel, beszélned kell előbb a főnököddel, hogy elenged-e úgy, hogy a felmondási időt nem kell letöltened.

2014. nov. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2014. nov. 19. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Annyit írj, hogy


Alulírott .... xy, a mai nappal munkaviszonyomat felmondom. Kérem a felmondási idő letöltésétől szíveskedjenek eltekinteni.

Dátum, aláírás.


Utána majd meglátod, hogy ragaszkodnak-e aletöltéshez, vagy mehetsz azonnal.

2014. nov. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha azt mondják le kell töltenem a felmondási időt, a táppénz és szabadság beleszámít?
2014. nov. 19. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!