Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez most jó vagy nem jó jel a...

Ez most jó vagy nem jó jel a főnök részéről?

Figyelt kérdés

Velem még sosem ordibált, bár nem én vagyok az egyedüli, akivel nem ordibált még. Én még soha nem hallottam ordibálni, de több kolléganőm mondta már, hogy velük ordibált már. Állítólag volt, akivel szemtől szemben, szinte bele az arcába ordított.


Viszont másokkal meg kedélyesebben elcseveg. Bár igaz, én tartom is a 7 lépés távolságot. Nem vagyok rideg, csak tudom, hogy főnökkel nem jó bratyizni.


Rám szokott mosolyogni (másra is), szívatni is szokott, mert tudja, hogy naiv vagyok, viszont ha elégedetlen a munkámban valamivel, nem szokta közölni, maximum borús arcot vág és hallgat. Általában megérzem, ha valakinek baja van velem, és tudom, hogy akkor baja van. Szerencsére nem gyakori dolog.


A szabijaimat kiadja, más úgy könyörög érte, meg lelkiismeret furdalása van, ha kiveszi, ami jogosan jár.


Tulajdonképpen még sosem ellenkezett velem, maximum más lehetőséget javasolt, ami engem nem rövidített meg.


Nem tudom őt hová tenni. Ennyire unalmasnak - esetleg butának, túl naivnak - tart, vagy pont ellenkezőleg, kedvel, ezért kímél?



2014. dec. 1. 20:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy munkakapcsolat, aminek célja a hatékony együttműködés a munka lehető legjobb elvégzése céljából, főnök-beosztott szereposztásban. Nem értem miért tereled ennyire érzelmi síkra.
2014. dec. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Biztos azért, mert nő vagyok, és ezért folyton agyalok.
2014. dec. 1. 20:23
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is nő vagyok. Egyébként lényegtelen, hogy mint emberről mi gondol rólad, amíg a főnököd, mint munkavállalóról kell gondolkodnia (jobb esetben). Persze lehet a főnök seggét nyalni, tulajdonképpen az emberek jelentős hányada ezt teszi.
2014. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha a főnök emberileg top-on van, és emberileg is passzoltok, az nagyon jó tud lenni. Vigyázz egy ilyen kapcsolatra, mert kincs.

A s.ggnyalás nem itt kezdődik.

2014. dec. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A 3-as pont az, amit ő próbál előadni. Ment is a minusz neki.
2014. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem mindegy, hogy mit gondol róla emberileg.

szerintem jó esetben a kettő összeadódik.

agyalni viszont ezen felesleges, lesz szitu, amikor ki fog derülni, nyugi.

2014. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!