Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen önéletrajzot írjak meg...

Milyen önéletrajzot írjak meg és hogyan ha nővéri munkára jelentkeznék?

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek,Ukrajnai vagyok és nyáron lettem diplomás,azótta keresek itthon állást reménytelenül,mert pénzt kérnek azért h felvegyenek dolgozni(elképesztő ez az ország!!),így szeretném beadni a papírjaimat fordításra és hallottam azt is h önéletrajzot kellesz majd írnom,és nem tudom h hogyan kezdjek hozzás,minek kell benne lennie?!
2014. dec. 9. 14:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Mármint azért adom be a papírjaimat fordításra mert Magyarországon szeretnék szerencsét próbálni,Picit rosszul fogalmaztam az előbb,bocsánat!
2014. dec. 9. 14:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakmai önéletrajzra lesz szükséged, neten keresgélj, szerintem ápolói önéletrajzot is találsz, az alapján meg tudod írni a tiédet. Sok sikert. :)
2014. dec. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi :)
2014. dec. 9. 19:13
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Magyarországon az ápoló is hiányszakma, gyakorlatilag egyből fel fognak venni.
2014. dec. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nagyon remélem kedves utolsó,Kecskeméten szeretnék próbálkozni vmlyik kórházba,mert a párom is kecskeméten lelt munkát!Köszi a segîtséget!
2014. dec. 10. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!