Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Őszintén! Ti így elmennétek...

Őszintén! Ti így elmennétek vendégségbe? Elfogadnátok a "meghívást"?

Figyelt kérdés

Nagy irodában dolgozunk, én pár hónapja kezdtem, a többiek nagyon jó barátok és régóta ismerik egymást.

Az egyikük szervez egy kis vendégséget hozzájuk és már régóta hangoztatta hogy mennyire várja hogy meghívhassa oda a barátnőit (az irodai kollégákat). Mikor oda került a sor, hogy meglett az időpont, úgy tudtam meg hogy én is meg vagyok hívva, hogy mondta a többieknek, hogy valaki, akinek van hely a kocsijában, hozza el őt (engem) is. :/ Szóval ez így elég gáz szerintem. Az én nevem utána is csak akkor merült fel, mikor lebeszélték hogy kinek lesz üres hely a kocsiban. A többiek már örülnek és várják, én viszont kényelmetlenül érzem magam. Sértődést sem szeretnék, meg azt se hogy én legyek a szemét, de nem érzem azt hogy egyenrangú meghívott lennék a többiekkel.

Szerintetek?


2014. dec. 25. 10:11
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

Én nem. :( Nem hangzik valami kedves meghívásnak.

Valami hihető és nem sértő kifogást találnék ki: pl. családi összejövetelünk lesz, vagy színházjegyem van, vagy valami. (Sőt, tennék róla, hogy tényleg igaz legyen, amit mondok: vennék egy színházjegyet. :D)

2014. dec. 25. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Én sem mennék . Nagyon kellemetlenül érezném magam. Találj ki valamit , hogy családdal kell lenned . Vagy akármi. Nem vagy köteles ott lenni. Főleg ,ha ennyire "tartalék vagy" számukra.
2014. dec. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
hát igy én sem mennék el.. ez nem meghívás.. inkább csak "egy fene, ha van hely jöhetsz".. sajnálom :(
2014. dec. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
32%
Ez így elég kellemetlen, viszont itt lenne alkalmad, hogy ősszebarätkozz velük.
2014. dec. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Sok féle érzés kavarog bennem is... Èn úgy érzem hogy csak azért "hívtak" meg mert egy irodàban dolgozunk. :-/

Uccsó gondolod hogy ezen az estén megköttetne egy olyan baràtság velük ami hónapok alatt nem sikerült? :-/

2014. dec. 25. 11:12
 6/8 anonim ***** válasza:

A helyedbe hagynám,még a végén te fogsz behódolni.

Viszont ha úgy gondolod menny,max eszel egy jót:D

2014. dec. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ha úgy érzed nem sikerülne, és nem is éreznéd jól magad, akkor persze jobb ha kihagyod.
2014. dec. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
26%

mivel ez üzleti kapcsolat és akár a pénzed,előmeneteleid is múlik rajta-mert ugye ezek mind a kapcsolatoktól,kapcsolatépítéstől függenek,nem a hozzáértéstől-ezért 1 percig sem izgatna,hogy milyen módon történt az invitálás,de ott lennék és "fellépnék",nyomot hagynék.

ha nincsenek törtető szándékaid,vagy inkább robot melód van,ahol nincsen szamárlétra,akkor viszont felesleges időpocsékolás,amikor alhatsz is helyette.

2014. dec. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!