Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha 16 évesen szeretnék diákmun...

Ha 16 évesen szeretnék diákmunkát vállalni, akkor hogy lássak neki? Először jelentkezzek diákszervezetbe és csak utána keressek állást?

Figyelt kérdés
Valaki le tudná írni részletesen hogy mik ennek a folyamatnak a lépései? Hétvégente szeretnék pénzt keresni, pl árufeltöltőként, de nem tudom hogy ehhez mit kell intézni. A válaszokat előre is köszönöm.
2014. dec. 28. 10:31
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak diákszervezeten keresztül tudsz pl. csak áru-feltölteni, de ha esetleg egy rokonodnak, ismerősödnek van üzlete, cége, vagy hasonló, akkor oda szövetkezet nélkül is elmehetsz dolgozni. Ott ti ketten fogtok megegyezni abban, hogy mennyit kell dolgoznod, és mennyit keresel, a diákszövetkezetnél előre ki van számolva minden.
2014. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom segít e, sose voltam diákmunkám csak 1-2 ismerős, egy volt ennél, ennyit tudok:

[link]

2014. dec. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bemesz egy diakszovetkezethez es regisztralsz. Utána megmondjak milyen munka lenne naluk te pedig elfogadod ezt ha megfelel es masnap mar dolgozol.
2014. dec. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!