Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az intelligens, szép, jó...

Az intelligens, szép, jó alakú nőknek tényleg könnyebb érvényesülni az életben, a munkában?

Figyelt kérdés
2015. jan. 19. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Hátőő igazából az adott iparágtól függ, mennyire tud jól érvényesülni egy szép és jó alakú nő. Intelligencia előny, de nem feltétel.
2015. jan. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
NEM prostitúció...
2015. jan. 19. 21:06
 3/5 anonim ***** válasza:

jó, hát én mindig ilyennek tartottam magam :P

de ehhez társul egy elég visszahúzódó természet és nagy adag szorgalom, nagy munkabírás.

igazából sokszor észrevettem, hogy van előnye, ha az ember kinéz valahogy, igen.

de nem csak férfiaknál, hanem úgy általában szimpatikusabb az ember mindenkinek.

de különösebben nem érvényesültem sehol egyébként, mivel nagyon introvertált vagyok.

viszont akik tényleg érvényesülnek, azok a nők, akik bevállalósabbak, szexuális téren, igen,

plusz, akik nagyon erőszakosak és mindenért cirkuszolnak.

ez utóbbihoz teljesen mindegy, hogy milyen külső/belső társul.

2015. jan. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez önmagában nem elég, sőt.


Az intelligencia fontos, a szépség maximum az első találkozásnál, benyomásnál előny.


Szerintem ami a leginkább megkönnyíti az érvényesülést az a kedvesség, előzékenység, érzelmi intelligencia - az, ha be tud valaki illeszkedni a közösségbe, és nem csak első látásra tűnik szimpatikusnak, hanem tényleg érdeklődő és nyitott.


Hiába szép és okos ugyanis valaki, ha mondjuk hisztis vagy éppen kőbunkó vagy sznob...

2015. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen igen, ha kitudja használni a helyzetet.
2015. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!