Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan viselkedjünk az új...

Hogyan viselkedjünk az új munkatárssal?

Figyelt kérdés
Kicsit érdekes a helyzet, mert az első napján én voltam az egyetlen aki magától odament köszönni és bemutatkozni, a többieket a főnök rángatta oda bemutatkozni, egyébként elsétáltak mellette. Kedves voltam, de nem tolakodó, kérdezgettem, hogy hogy tetszik a munka, hova valósi, stb, mert anno nekem is rossz volt amikor senki nem szólt hozzám semmit. Erre fel azt látom, hogy elvonul az egyik kollégával aki előtte szintén kakilt a fejére, most meg csak okoskodik neki, a többiekhez (hozzám se) pedig meg nem szól egész nap semmit. Nem is egy korosztályban vannak, nem értem komolyan...
2015. jan. 22. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem mindent jól (korrektül) csináltál.

Ezután, ha nem akar hozzád szólni, ne erőltesd. Ha később esetleg beszélgetni akar veled, egy határig legyél nyitott.

Szerintem nem kell agyalnod, hogy viselkedj. Viselkedj úgy, ahogyan természetesnek érzed.

Ha ő olyanokkal haverkodik, akik nem korrekt emberek, az az ő baja lesz.

2015. jan. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Amikor valaki egy új helyre kerül, nagy eséllyel még nem mutatja meg önmagát, ez teljesen normális, de így te sem tudhatod, hogy milyen típusú ember.


Lehet hogy az a másik kollégád olyan kisugárzású ember volt, amit ő jobban kedvel nálad. Ezt ne vedd személyeskedésnek, nincs veled sem gond, de az emberek különbözőek, és nem mindenki ugyanazzal a típusú emberrel érzi jobban magát.

2015. jan. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

"én voltam az egyetlen aki magától odament köszönni és bemutatkozni, a többieket a főnök rángatta oda bemutatkozni"


Érdekes helyen dolgozol, nálunk az új embert vezetik körbe és ŐT mutatják be a régebben ott dolgozóknak.


Aztán majd eldől, hogy ki kivel haverkodik, nem előírás, hogy egyből mindenkivel jóban kell lennie.

2015. jan. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3: Igaza van, nálunk is így megy!
2015. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Manapság relatív kit mennyire mutatnak be. Ha kis létszám van, vagy irodai munkák, azoknál azt vettem észre hogy körbevisznek, bemutatnak. Egy gyárban meg majdhogynem azonnal elküldenek melózni.


Meg új ember, nem lehet mindenkivel jóban lenni. Sok ember olyan, hogy megvan az az 1-2 ember akivel elbeszélget munka mellett, és annyi.

2015. jan. 23. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát már ott leragadtam, hogy az új emberhez odarángatják a régieket...

Én eddig mindig magamtól mentem oda a régiekhez és mutatkoztam be.


Egyébként legyetek vele normálisak, előbb ismerjétek meg, aztán majd kiderül milyen ember valójában.

2015. jan. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!