Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok esetleg katonai iskolák...

Tudtok esetleg katonai iskolákat mondani külföldön?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves lány vagyok eszméletlenül foglalkoztat ez a katonai dolog elhatároztam kb fél éve hogy külföldi katonai suliba akarok járni...jó lehet hogy ez hülyén hangzik de én ezt komolyan veszem úgyhogy megköszönném ha mondanátok pár ilyen iskolát ! Előre is köszönöm a válaszokat !

2015. jan. 23. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországon élsz, talán a Honvédségnél kezdhetnél, és onnan lehet tovább lépni. Egy ismerősöm testvére hasonlóképp csinálta, előbb itt volt katona, aztán kiment külföldre. Nekem a családban is van katona, és neki is van olyan katonatársa, aki később külföldön tervezi folytatni.
2015. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm!
2015. jan. 23. 22:01
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom felfogni, hogyan érdekelhet valakit a pusztítás annyira, hogy direkt elmegy külföldre harcolni. Ahol segít rákényszeríteni egy másik szuverén államra egy erősebb ország akaratát úgy, hogy az erősebb országnak még csak nem is állampolgára!!! Mert a honvédő háború egy dolog, a hazáért, otthoniakért teszed...

Na mindegy, bocs az offért, csak ilyenkor mindig ez jut eszembe :(

2015. jan. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Tudod én csak egy karriert és egy életet akarok,egyenlőre nincs háború az országban de külföldön Afganisztánban van...és eléggé brutális életük van egyes gyerekeknek....én segíteni akarok majd nekik....persze ha nálunk is addigra kitör a háború na akkor fogok esetleg a hazáért harcolni! De neked is köszönöm a válaszodat!
2015. jan. 24. 09:32
 5/10 anonim ***** válasza:
32%
Ne haragudj, de az amcsik nélkül az afgánoknál milyen háború lenne? Semmilyen. Élnék a saját kis életüket. Ja, hogy akkor nem lehetne egy dolcsiért adni egy gallon benzint? Meg vajon miért tört ki ott a háború? Vajon a felkelőknek honnan volt pénzük fegyverekre? Megannyi kínzó kérdés. Ilyen, és ehhez hasonló "nemes" célokért akarsz küzdeni? Persze neked azt mondják, hogy a gyerekekért harcolsz. Közben pedig hülye államérdekek miatt. Sajnálom, hogy még mindig vannak olyan emberek, akik szeretnek katonáskodni, háborúzni :(
2015. jan. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Afganisztán csak egy példa volt...de már ne haragudjál én szívesen harcolnék a hazárért de mennyi pénzért és milyen körülmények között,azért az itteni katonaság egyenlő egy kalap sz*rral...jó ez ugyanúgy elmondható még sok országról de akkor is....az embereket manapság már nem a haza szeretete hajtja már jó rég óta!
2015. jan. 24. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:

A hazámért én is szó nélkül mennék, szigorúan a saját országom határait nem átlépve. Elég baj az, ha valaki ezen kívül is hajlandó fegyvert fogni. Milyen jó lenne, ha mindenki csak honvédő háborúban venne részt, az azt jelentené, hogy nem is lenne háború, mindenki maradna a fenekén :)

Azt a rengeteg pénzt ami pedig a fegyverek, katonaság fejlesztésére fordítanak, mehetne az egészségügybe, rendőrségbe, oktatásra...

Ez sajnos az emberei természet miatt utópia, és téged sem meggyőzni akarlak, csak kicsit felnyitni a szemed, hogy más szempontból is lehet nézni a katonáskodást :)

2015. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Figyelj rajtad látszik hogy te hazaszerető ember vagy és hogy jobbá szeretnéd tenni az országot...de engem nem igazán érdekelnek mar most az itteni dolgok...tök mindegy hogy mi lesz akár katona leszek akár nem én semmiképpen nem maradok az országban!
2015. jan. 24. 12:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Él egy kedves barátnőm háborús térségben, neki érintettként nem éppen az amerikaiakkal van baja. Hozzáteszem, a cirkuszokat nem ők, átlagemberek csinálják, ők békére vágynak.
2015. jan. 26. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jó renben felfogtam téged semmi indok nem fog meggyőzni....de lérszíves ne folytassad!
2015. jan. 26. 15:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!