Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyi idő kitanulni a fodrász...

Mennyi idő kitanulni a fodrász szakmát, és mennyibe kerül a képzés?

Figyelt kérdés
Rááll a kezem a különböző frizurákra, meg fonásokra, de ezért mégsem csinálom olyan szépen, mint egy fodrász. Arra gondoltam, hogy ki kellene tanulni. Tudom nehéz vele elhelyezkedni, nem is azt szeretnék, csak pl magamnak/családtagoknak/ismerősöknek meg tudjam csinálni szépen a haját.
2015. jan. 26. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 21 éves,akkor csak felnőtt képzésben csinálhatod. Az én csoporton volt az utolsò akiknek 10 hònapig tartott,most már 2 év. 500.000-1.000.000 Ft között. De! El kell hogy keserítselek mert ez csak a vizsgára készít ... A valò életre sajnos nem. Tapasztalat!

És most jut eszembe hogy a fodrász szakmát egybe vonták a kéz és lábápolòval. :)

2015. jan. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez nem olcsó, és elég hosszú idő is... egy alapszakos egyetemi diploma 3 éves, ahhoz képest nekem erős ez a 2 év :D Köszönöm a választ! :)
2015. jan. 26. 14:57
 3/7 anonim ***** válasza:
És már érettségire épül ...és nem is olyan egyszerű mint sokan gondolnák! Nincs mit. (Első voltam)
2015. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amúgy semmivel sem kevesebb egy fodrász mint egy egyetemet végzett valaki ...... ;)
2015. jan. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
diplomáddal is a minimálbért fogod keresni több mint való, szóval ugyan ott vagy!
2015. jan. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, ez igaz. Viszont fél millióm meg nincs kitanulni :( Plusz munka mellet időm sem, főleg nem két év :(
2015. jan. 26. 18:12
 7/7 anonim ***** válasza:
elsö vagyok,en is melo mellett csinaltam ... :)
2015. jan. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!