Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Targoncával kárt okoztam a...

Targoncával kárt okoztam a munkahelyemen. Mennyit kell fizetnem?

Figyelt kérdés
Egy üzemben dolgozom ahol a bejárat egy majdnem 4 méter magas alumínium teleszkópos kapu.Mivel úgy készültem hogy csak az üzemben lesz teendőm ezért csak annyira nyitottam fel h a targonca beférjen,de a dolgom végeztével valami útban volt és ki akartam vinni de nem vettem észre hogy a kapu nincs teljesen fennt ezért nekimentem ami javithatatlanul tönkre is ment.Sajnos eddig is elég kellemetlen és egészségtelen munkát végeztem de az vigasztalt hogy biztosan találok mást és bármikor felmondhatok,ezután viszont biztosan kihasználják majd a helyzetet.Mit tudok ez ellen tenni?A segítséget előre is köszönöm.
2015. jan. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Hat en tuti nem vallanam be...
2015. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az elkerülhetetlen volt...
2015. jan. 27. 10:30
 3/3 anonim válasza:
Ha a főnökség olyan akkor a biztosító fizeti nekik
2015. jan. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!