Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen, egyetem mellett is...

Milyen, egyetem mellett is végezhető, lehetőleg nem kötött munkaidejű munkalehetőségek vannak? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Budapesten ha ez fontos

2015. febr. 3. 20:32
 1/3 anonim válasza:
attól függ fiú v. lány vagy e :D
2015. febr. 3. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
fiú
2015. febr. 3. 21:00
 3/3 anonim válasza:

tescozni tudsz pl. pénztárt ajánlanám 4-6-8 órás műszakok vannak, nincs megadva h mennyit kell melózz egy héten, úgy osztod be ahogy neked jól esik. az órabér itt a legmagasabb tescon belül és hétvégén ha jól tudom magasabb a pénztárosok bére!

mcdonalds-ban még nem volt szerencsém dolgozni (lehet nem is bánom) ott heti min. 20 órát kell ledolgozni ha még így van, éjszakára jól fizetnek. gyorséttermeket próbálj meg esetleg, bár én a tescot jobban csipázom, nekem a kajakészítés a mekiben nem túl kecsegtető ajánlat.:D hirtelen ennyi jutott eszembe. de van rengeteg diákszövetkezet budapesten, tudsz válogatni a munkák közül. van olyan ahol kifejezetten olyan embert keresnek akinek vmilyen egyetemi/főiskolai tanulmányai vannak folyamatban, ez előnyödre válhat mert tapasztalatot szerezhetsz a jövőben végzendő melódról, és ilyen esetekben is többet szoktak fizetni. jó álláskeresést! remélem segítettem :D

2015. febr. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!