Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hogy viszonyultok az...

Ti hogy viszonyultok az ellenőrökhöz, jegykezelőkhöz a buszon, vonaton? Lenézitek őket?

Figyelt kérdés
2015. febr. 5. 12:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez a munkája és nem hiszem, hogy élvezi...nekem semmi bajom nincs velük.
2015. febr. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Miert neznem le? O is csak a munkajat vegzi, neki is meg kell elni valamibol. Vasarnap este utbaigazitast kertem egy BKV ellenortol, aki egy roppant kedves idosebb bacsi volt, minden tiszteletem az ove hogy egy ilyen munkat bevallalt a nyugdij mellett.
2015. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Általában sehogy nem viszonyulok hozzájuk, de sok múlhat a fellépésén. Egy kedves, mosolygós ellenőrtől jobb kedvem lesz, egy morcostól meg elmegy.
2015. febr. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha normálisan végzi a munkáját akkor nem nézem le. De sajnos vannak olyanok, akik az emberi viselkedés alapjait sem képesek betartani és olyan bunkó, sokszor sértő hangnemben beszélnek az utasokkal, hogy az bicskanyitogató (tudom fordítva is előfordul, de ezt nem a normális utasokon kéne leverni). Na őket lenézem.
2015. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
97%
Velem eddig az összes ellenőr udvarias volt, nincs velük semmi bajom. Nincs okom lenézni őket, ez is egy ugyanolyan munka, mint bármelyik másik. :)
2015. febr. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Pesten büntettek meg egyszer, mert vidéki emberként nem tudtam hgyan megy ott a jegykezelés. Akkor felhúztam magamat, de egyébként nincs bajom velük.
2015. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért nézném le? Mert rosszul fizetett munkája van? Ennyi erőből az emberek 80-90%-át lenézhetném.
2015. febr. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Sz#rok rájuk, a meló az meló... aki k*cs*g az k*cs*g és mindegy milyen munkát végez. Aki meg rendes az rendes szintén mindegy mit csinál.
2015. febr. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt, amelyik oktondi, primitív és direkt arra utazik, hogy feltartson és mindent direkte részletesen nézeget, mikor látja hogy sietek.
2015. febr. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem nézem le, nincs velük gondom - hiába is bunkó 1-2.
2015. febr. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!