Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Téged meg szoktak alázni a...

Téged meg szoktak alázni a munkahelyeden? Be szoktak szólni a kollégák vagy a felettesed?

Figyelt kérdés

Szakmailag vagy akár emberileg.

Ilyenkor mit érzel?



2015. febr. 6. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Igen már többször is volt.Mindig visszaszóltam,ki is rúgtak.

De nem érdekel,attól hogy v kinek pénze van,már azt hiszi mindent megtehet.

2015. febr. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kolléga szólt be, visszaszóltam, azóta nem poénkodik, kicsit távolságtartóbb lett, de nem bánom. Amúgy is tök idegesítő a stílusa, mások se bírják :D

Amúgy a 7 hónap alatt nem volt kiemelkedő "beszólogatás", megalázás meg pláne nem.

2015. febr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Viszont az előző helyemen, ahol határozott idejű szerződésem volt, a főnököm a fülem hallatára mondott rólam valótlan dolgokat meg cikizett, hát ott az tartotta bennem a lelket hogy hamar lejár a szerződésem. Meg nem is vettem komolyan őt, mosolyogtam ha beszélt hozzám, de magamban elküldtem az anyjába. És helyén maradt a lelki békém :)

2-es voltam

2015. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régebben előfordult, nagyon rossz volt. Aztán eljöttem szülési szabira, évek múlva ugyanahhoz a céghez mentem vissza, csak másik részlegre, itt nem szokás az ilyen, főleg nem felém. Az itthon töltött évek alatt higgadtan végig tudtam gondolni, mi volt a probléma, főleg azt, hogy az én szerepem mi volt benne, és tudatosan teszek ellene. Nincs is probléma szerencsére.
2015. febr. 7. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A főnöknőm szokott alázni, de ez nálunk adok-kapok alapon megy, tehát visszaadom neki - szerencsére retorzió nélkül. A kollégákkal (és ők is velem szemben) nem szoktunk bunkózni egymással. Kissé katonás a stílusom (majdnem, mint Dr. Cox-nak), amit egy ideig nem tudtak hova tenni, de végül elfogadták a kollégák és a főnök is.
2015. febr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem,mert nagy pofám van.
2015. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kis froclizás mindig szokott lenni, de szerintem ez normális. Súlyos sértések, igazi megalázás nem.
2015. febr. 10. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!