Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek lehet hátrány...

Szerintetek lehet hátrány álláskeresésnél, ha valaki, akinek ugyanaz a neve, mint nekem, vállalhatatlan dolgokat csinál az interneten?

Figyelt kérdés
Elég ritka a nevem (facebookon én vagyok az egyetlen), viszont a keresztnevem egy gyakoribb név "becézése" és így használja valaki. Ha rákeresek a teljes nevemre, az ő vállalhatatlan politikai nézetei, illetve elég bunkó személyes történetei jönnek elő. Félek, hogy esetleg megnézik állásinterjú előtt, és komolyabb helyre be se hívnak. Szerintetek jogos az aggodalmam, tudok tenni valamit?
2015. febr. 19. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Ha kép is van fenn, tudni fogják hogy nem te vagy az
2015. febr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs kép. Ha egyértelmű lenne, hogy nem én vagyok, nem aggodnek.
2015. febr. 19. 15:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor aggódj. Nem ez alapján fognak első néhány körben dönteni.
2015. febr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor tölts fel te képet magadról, akkor tudni fogják melyik vagy te.
2015. febr. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Facebookon én vagyok egyedül a nevemmel. Ő egyéb fórumokon ír a teljes nevével, de a keresztneve helyett becézett alakot használ, mintha én lennék. Ezek google kereséssel jönnek ki. Mivel csak rólam van fotó, illetve adatlapok ezen a néven, olyan, mintha én írtam volna.
2015. febr. 19. 15:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor mittudomén, ossz meg pár olyan cikket facebookon ami az ő nézeteivel ellentétes, akkor tuti nem kevernek össze vele.
2015. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy állítsd be úgy a facebookot, hogy idegenek ne tudjanak rádkeresni, engem kifejezetten idegesítene, ha így kutakodna utánam a leendő munkaadóm. Amúgy is úgy van minden beállítva, hogy semmit ne lásson a képemen kívül, aki nem az ismerősöm, elvégre senkinek semmi köze hozzá.
2015. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hátrány.
2015. febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!