Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a MCdonalds diákmunkáról? Minden válasz érdekel. Lent elmondom az enyémet.

Figyelt kérdés
Aki teheti az SOHA ne menjen diákmunkára mekibe. Inkább utcaseprés. 3 hónapja dolgozom diákként mekibe, de már az agresszió lakozik bennem, hogy amikor bemegyek melyik állandós k.cs.gnek nyomjam bele a fejét a forró olajba. Az első két hétbe amikor odamentem mindenki jópofizott, de utánna kialakult, hogy (nagy mértkében engem) szépen kiutáljanak mindenkit(diákokat). DEEE, aki benyalta magát kis szőke 19-18 éves r.b.nc ahhoz hozzá se nyúlnak, és a segge fényesre van ny.... A beosztásért ÁLLANDÓAN hisztiznek, hogy "miért dolgozok keveset?" a múltkor hozzámvágták, hogy ez nem amerika, hogy én a családommal minden ünnepet(születésnap, névnapot) tartsak HÉTVÉGÉN, és 365 napból 364-et jönni kell,pörgés van. Ez volt az ény véleményem, erről a sz.r-ról.?) várom a többi tapasztalatokat:)
2015. márc. 1. 15:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nagy fos
2015. márc. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
61%
A mekihez nem tudok hozzászólni, csak annyit szeretnék, hogy rendes melóban is szinte általános, hogy 365 napból 364-et dolgoztatnak, nem érdekli őket, hogy hétvége vagy ünnep. A meló legyen meg, akkor is ha megszakadsz. És nem is fizikai munkáról beszélek! Olyan, hogy szülinapot hétköznap akarsz tartani, és emiatt szabira mennél? Körberöhögnek. Szóval elhiszem, hogy nagyon rossz a meki, de a későbbiekben sem garantált, hogy ha nem nyalsz be, akkor nem utálnak ki.
2015. márc. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vagy válts munkát, vagy engedd el a füled mellett amit mondanak. Én is dolgoztam olyan helyen, ahol folyton az volt a baj hogy "köcsög egyetemisták" vagyunk. Csináltam a dolgom, leszartam mit mondanak, és úgy voltam vele, hogy pár év múlva nekem normális állásom lesz, az ilyenek meg életük végéig dolgozhatnak itt.
2015. márc. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Eddig csak a mekiben dolgoztál? Ez általánosságban így megy a munkahelyeken. Mindig van akiket bírnak akiket nem és mindenki kinézi azokat akik szerintük nem dolgozik eleget/rendesen mégse küldik el
2015. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
4 éve dolgoztam ott 3 napig:D. Drive-ban kezdtem március elején, nyitott ablaknál (nem lehetett becsukni) egy szál pólóban álljak, plusz 5 percenként rohangáljak ki a 3 fokban átadni azoknak a kajáját, akiknek várniuk kellett. Amikor kérdeztem, hogy kaphatnék-e egy pulcsit, kiröhögtek, hogy az csak a műszakvezetőknek jár. Mivel még csak betanultam ketten voltunk ott, amíg én szaladgáltam ki a másik csaj kiszolgálta az addig érkező vendégeket, de ezt a mutatványt elvileg egyedül kellett volna elvégezni úgy, hogy a sor se álljon Megkérdeztem, hogy mégis hogy legyek egyszerre két helyen, az volt a válasz, hogy majd sprintelsz, megoldod valahogy. A műszakvezetők és az étteremvezető pedig emberi hangon nem is tudott kommunikálni, mindent egyből üvöltve mondtak. Három nap után ott is hagytam ezt a f*s helyet:D.
2015. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem szerint a kajájuk is pont ilyen szar.

Fagyira szoktam betérni, kedvencem a meleg gyerek szűk nadrágban. Örökké forgatja a nyitott szájában a rágót és még véletlen se tudna udvarias lenni. Egy jónapot kívánok azért nem megerőltető. Ehelyett csak a rágót látom örökké.

Hagyd ott vagy ne törődj velük, kész.

2015. márc. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos tudom, hogy milyen a mai vilába a munka. Ha nem nyalsz be, akkor senki vagy mindenki szemébe. 17 éves vagyok, és suli mellet dolgozom, a fent említett "Étteremnél"(mert máshogy, ki ne merd mondani,mert meglincselnek),és nem azzal van a bajom,hogy wc-t is kell takarítanom,mert ha én nem vagyok ott bárki megcsinálja,de az az undorítóság ami ott megy bent elvislhetetlen. megetettek azzal a szarral, hogy amikor odamentem dolgozni, az étteremvezető mondta nekem, hogy Vasárnap 18 éven aluli diák nem dolgozhat vasárnap , eközben minden vasárnap be kell mennem,mert fenyegetnek ha nem megyek be,akkor fölveszek valaki mást helyettem.
2015. márc. 1. 16:28
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt az üvöltözősdit CBA-ban láttam. Egyik eladó megakadt valamiben, hívta a másikat, vagyis odakiabált neki, az elkezdett ordítani hogy ne ordibáljon, meg miután megmutatta mi hogy akkor is lecseszte, leordította hogy legközelebb ne kelljen ilyenért ide jönnie...Nem értem ezeket az embereket.


Bár nekem a másik nagy sérelmem, mikor az eladó a vendégen tölti ki a dühét, vagy szimplán leszarja őt. Egyszer pékségben álltam 10 percig és hallgattam hogy az eladó csaj arról beszélt milyen szar neki, fel fog mondani, nem bírja a 12 órázást...aztán egyetlen kib..szott dolga az lenne hogy megkérdezze mit vennék. És majdhogynem én vagyok lecseszve ha megkérem hogy ugyan szolgáljon már ki. És főleg ne előttem panaszkodjon hogy milyen szar neki, nem is ismerem őt, ő se engem, panaszkodjon otthon.


Igazából nem értem miért megy az ilyen helyeken ekkora g..cizés egymással, ha normális környezet lenne, akkor simán elvégezhető munka lenne.

2015. márc. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne menj oda dolgozni, ha nem szeretsz ott. Lehet máshol is nem csak ott.

Engem is hívott a diákszövetkezetem oda, de amikor közölték velem az órabért, akkor inkább úgy döntöttem nem váltok át.

Egyébként én a Tescoban dolgozok és nagyon szeretek ott, úgy hogy nem mindenhol ilyenek... Szerintem menj te is oda, mert ott fizetnek a legtöbbet a diákoknak. Vasárnaponként nettó 900 Ft-ot kaptam, többi nap nettó 600 Ft.

2015. márc. 1. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%

Dobjatok pofán téglával, de szerintem jó munkahely.

Kell pörögni, az igaz, de diákként nincs kifogásom. Egyébként megkérdezhetem melyik mekibe kezdtél driveosként?

2015. márc. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!