Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek, ha az az ember,...

Mit tennétek, ha az az ember, aki a ti segítségetekkel kapott esélyt munkára, egy idő után elkezdene bunkón viselkedni a kollégákkal és veletek is?

Figyelt kérdés
2015. márc. 4. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
négyszemközt megbeszélném vele, ami nem tetszik
2015. márc. 4. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez attól is függ, hogy te hol állsz a céges hierarchiában.

Ha te vagy a munkáltató, akkor behívod magadhoz és eligazítod.

2015. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Előfordult, hogy segítettem valakinek, de aztán jól megbántam. Még úgy is, hogy én csak annyit tettem, hogy beajánlottam, mondtam hogy az ismerősöm, de a munkájáért nem vállalok felelősséget és semmi gond ha végül mégsem kapja meg a melót. Egy idő után az illető lógott a munkából mindenféle kifogással, bunkó volt, nekem panaszkodott hogy a főnök így meg úgy. Nagyon kellemetlen volt, mert aztán hozzám jöttek kérdezősködni, hogy mi van vele, mert ugye az én "barátom".

Azóta, ha van üresedés, tovább adom az infót, de rám ne hivatkozzon senki.

2015. márc. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az én cégem, én anno csak odaadtam az önéletrajzát, amikor épp volt üresedés és körbekérdeztek a vezetők. Nem is ilyen volt, amikor kezdett. Rossz látni, hogy mit csinál, képes egy apróságért, egy kérdésért is leszedni a kollégák fejét, meg akár fél órás "kiselőadásban" ecseteli a dolgokat úgy, hogy nem hagyja a másikat szóhoz jutni, és már velem is ilyen, csalódtam benne. Egyszer mondtam neki, amikor velem próbálkozott így, hogy azért nem ilyen stílusban kellene beszélnie, aznap tartotta is, aztán másnap megint úgy viselkedett. Mások is csodálkoznak rajta, és rossz érzés, hogy pont én segítettem. Az biztos, hogy ha ilyennek ismertem volna meg, nem segítettem volna még ennyit se.
2015. márc. 4. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!