Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki régóta munka nélkül van,...

Aki régóta munka nélkül van, annak hogy telnek a napjai, mit csinál napközben? (leginkább 20-35 év közötti)

Figyelt kérdés

2015. márc. 17. 14:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

24 éves feleségként többnyire főzök, mosok, mosogatok, takarítok és ennek velejáróit csinálom (teregetés, hajtogatás, stb). Közben folyamatosan zenét hallgatok. Ha van időm, akkor olvasok, hímzek, vagy valamit kreatívkodok. Illetve nyelvet tanulok, főképp online. Heti 2 napon blogot írok, amikor szép fény van, akkor szoktam befotózni a dolgokat, amikről írok.


Alapjáraton ennyi, de nyilván bejön 1-1 projekt, amikor pl. nyralást tervezek/szervezek, vagy segítek tanulni a kisebb tesóimnak, esetleg játszom valamit online...

2015. márc. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én tavaly voltam 4 hónapig munkanélküli. Félig-meddig tervezett volt, mert tudtam, ha keresek egyből lesz munkám (hiányszakmám van), ezért párommal bevállaltunk egy kölyökkutyát. Jól el voltam vele egész nap :)
2015. márc. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
többnyire számítógépezek filmezek olvasok
2015. márc. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is csak tervezetten voltam munkanélküli. 3 hónapig egy nyelvvizsgára készültem. Le akartam tudni és tudtam, hogy munka mellett csak csúszni fog a dolog. Én reggel bementem a könyvtárba és estig ki se jöttem, így telt a három hónapom, intenzív tanulással. Meg is lett, utána rögtön fel is vettek egy állásba.
2015. márc. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%

Én 26 éves vagyok, 1 éve munkanélküli, és sajnos siralmasan telnek a napjaim. Az a gond ezzel, hogy az ember nem tud nyugodt lenni. Mint az előttem hozzászólók is írták, lehet nyelvet tanulni, pláne ha ott az egész nap, viszont én ezt nem tudom megtenni, legalábbis 100%-osan nem. Folyton bennem van az, hogy munka kell, gyorsan, azonnal, valami jöjjön már, nem mehet ez már így tovább. És így csak őrlődök, ahelyett hogy valami hasznosat is tennék.

Meg persze nálam az is hozzátartozik, hogy nem nő vagyok. Egy nő lehet háztartásbeli, nem olyan eget rengető nagy probléma ha akár hosszabb ideig nem dolgozik. Egy férfinél ez teljesen másként csapódik le...

2015. márc. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó! Teljesen megértelek! Ne add fel! Szorítok, hogy összejöjjön vmi és az majd az önértékelésednek is jót fog tenni!
2015. márc. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ma 1 hónapja vagyok m.nélküli, MÉG bírom, de egyre rosszabb. Bennem is az van, mint az egyik előttem szóló írta, hogy mennék dolgozni, nagyon idegesítő egész nap, hogy bár van mit csinálni itthon, mégsem keresek pénzt, és a jövő hónap elején már nem kapok semmilyen fizetést. Ez borzasztó érzés. Jó lenne ismét hasznosnak éreznem magam.


Folyamatosan keresek, sok helyre be is hívnak, kétnaponta állásinterjú, változatos tev.körökben, mert több szakmám és elég sokrétű tapasztalataim vannak. Mégsem hívnak vissza :( (arról nem is beszélve, h még egy "köszi h itt voltál, de nem téged választottunk" emailt sem kapunk, holott ennyit talán megérdemelnénk).


Párom - szerencsémre - nagyon türelmes, nem siettet, de nagyon jól tudom, hogy egyedül nem fogja bírni még hónapokig.

Sok sikert és kitartást mindenkinek.

N 25

2015. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!