Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felelős vagyok egy kollégám...

Felelős vagyok egy kollégám munkahelyéért, tettéért? Az egyik kollégámnak nagyon tetszek, ezt mástól tudtam meg.

Figyelt kérdés
Kb. pár hete táppénzen van, állítólag semmi baja, de nem jár dolgozni. Ok, sejthettem volna, hogy több vagyok neki kollégánál, de ha nem mondja? Fiatalok vagyunk, azt gondoltam, több esze van. Egyszer rákérdeztem, hogy miért viselkedik velem úgy, ahogy, néha kedvesen, néha negatív hangnemben beszél velem, de kikerülte a választ. Ettől többet nem tudok tenni. Melón kívül keresni nem fogom, adtam neki egy lehetőséget, nem élt vele. Viszont a táppénzt sehol sem kedvelik, főleg, ha nincs igazán indoka. Mit tegyek? Tehetek valamit? Van lelkifurdalásom, mert a nyakára kellett volna járnom, hogy akkor is beszéljünk. Mindkettőnknek van párja, de nem valami komoly. Számomra nagyképű, főleg a viselkedése után nem kellene nekem.

2015. ápr. 21. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek se értelme se tartalma nincs .
2015. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csoda, hogy nem igazodik el rajtad, ennek a kérdésnek nem tudom mi lenne az értelme, mit szeretnél pontosan kérdezni?
2015. ápr. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

"Felelős vagyok egy kollégám munkahelyéért, tettéért?"

Magyarul, ha kirúgják a táppénzért?

2015. ápr. 21. 20:36
 4/5 anonim ***** válasza:

"Fiatalok vagyunk, azt hittem több esze van."

Ne haragudj de szerintem ha idõsebbek lennétek akkor mondhatnád hogy több esze kellene legyen neki. Fiatalság bolondság. Nem tudtad?

2015. ápr. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

miért ennél felelős?


az is lehet már rég próbanapozik valami másik helyen feketén.

2015. ápr. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!