Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan bírhatnám ki?

Hogyan bírhatnám ki?

Figyelt kérdés

Három hónapról lenne szó és valahogy át kellene vészelnem ezt a szerencsétlenül alakult helyzetet.

Nem szeretem magát a munkahelyet, a munkakörülményeit. De otthon sem ülhetek három hónapon keresztül pénz nélkül. Tudnátok tanácsot adni, hogy hogyan lehetne átvészelni?


2015. ápr. 26. 08:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csinálod, és kész.
2015. ápr. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ennyi.

Hiszti helyett csinálni kell.

2015. ápr. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 piriiiii ***** válasza:
Milyen munka?
2015. ápr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy miből gondolod azt, hogy én hisztizek. Eddig is csináltam, most is csinálom. De nem egy életcél és ennyi. Szerintem ez kedv és nem hiszti kérdése vagy te talán szívesen dolgoznál olyan helyen, ahol kb. megszakadsz és nem jutsz előrébb?
2015. ápr. 26. 09:48
 5/7 A kérdező kommentje:
Kemény fizikai munka építkezéseken.
2015. ápr. 26. 09:49
 6/7 piriiiii ***** válasza:
Gondolj arra, hogy alkotsz valamit, a Te kezed munkája fog visszanézni arról az épületről.
2015. ápr. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell szeretni, ez épp egy "muszáj". Összeszorítod a fogad reggel, mész és csinálod. Gondolj arra, hogy más meg él a szar segélyen, mert vagy nem akar vagy nem is tud még ilyen munkát se végezni, ezzelszemben neked van hová menni dolgozni, lesz pénzed és csak átmeneti az állapot, utána érezheted úgy, hogy te megtetted, amit lehet és nem egy rakás szerencsétlenségként meresztetted otthon a valagad. Próbáld megtalálni a jó dolgokat benne, lehet tudsz 1-2 havert is ott szerezni meg láthatod, mi folyik egy építkezésen.
2015. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!