Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire illik egy kollégának...

Mennyire illik egy kollégának a másiktól megkérdezni hogy hogy áll a párkapcsolattal?

Figyelt kérdés

Többször tapasztaltam egy pár munkahelyemen, hogy néhány csaj lazán rákerdez hogy van-e baratnőd, mióta nincs, mennyi volt, sőt még olyan kérdést is megengedtek maguknak minden kertelés nélkül, hogy szűz vagyok-e, vagy mikor vesztettem el...

Mi, meg mennyire fér bele hogy kíváncsískodjunk egymás felől, hol a határ a magánügy témában? Vagy ez normális, nincs ebbe semmi szégyenlősködni való?...

20-35 közöttiek közt mondjuk.



2015. ápr. 26. 11:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyénenként változó dolog. Ki mennyire nyitott, illetve mennyire tekinti magánügynek. Nekem azért az sem mindegy hogy milyen kapcsolatban állok az illetővel.
2015. ápr. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%
Részemről semmi közük hozzá. Volt aki bepróbálkozott hasonló kérdéssel, olyat kapott szóban, hogy utána soha nem kérdezte meg.
2015. ápr. 26. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyenekhez senkinek semmi köze.

Már megtapasztaltam, hogy még abban sem lehet megbízni munkahelyen, aki látszólag barátkozós. Szóval én az ilyen kérdéseket általában hárítom, finoman közlöm, hogy semmi közük hozzá és igyekszem úgy viselkedni, hogy lássák a magánéletem tabu egyébként bármiről szívesen beszélgetek. Magam fel sem teszek ilyen kérdést senkinek. Mondjuk igazából nem is érdekel.

2015. ápr. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Semmenyire

Szepen le kell razni

2015. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a párkapcsolatra nem is kell rákérdezni ha olyan a viszony. sok kolléga van aki nem akar személyes dolgokat a melóhelyen, mások kötetlenül élik a magánéletüket is a munkahelyen. tényleg egyedi. ha úgy érzed hogy ez megtehető kérdezd meg. de van ennek is sok módja, megtudhatod közvetlenül. Az egyik legkomolyabb forrás a telefonbeszélgetések véletlen meghallgatása stb
2015. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam megtudni senkiröl se, inkabb epp forditva. Kicsit indiszkretnek talaltam ezeket a kerdeseket kollegamtol.
2015. máj. 2. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!