Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy mukodik az onkentes...

Hogy mukodik az onkentes munkavegzes? Jelentkezés, mi a menete?

Figyelt kérdés
regota tervezem hogy jelentkezem europan belul onkentes munkara, akár 1 évre is. 24 éves férfi vagyok, nem olyan régen hagytam ott a totálisan személytelen, irodai munkamat. talan a legjobb dontesem volt hosszu ideje. leginkabb fiatalokkal, természetvédelemmel kapcsolatos munkakra szeretnék jelentkezni. melyik oldalakon érdemes jelentkezni? hány éves korig van esély rá hogy sikerül a palyazat? kuldo szervezetek... illetve fogado szervezetekről valakinek van tapasztalata? minden vélemény, segitség érdekelne. előre is köszi!

2015. ápr. 29. 13:43
 1/4 anonim válasza:

én is így vagyok,mint te :D

21/F

2015. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Adott ország nevével és az önkéntes szóval rakeresve kellene.

Hol érdekelne?

2015. ápr. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat. foleg az utolsot. az angolom jó, más nyelvet sajnos még nem tudok. kiinduló pontnak talan ez a legjobb. de északi országoktól a mediterránig minden érdekelne:)
2015. ápr. 29. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!