Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanál ilyen helyzetben,...

Felmondanál ilyen helyzetben, vagy hogy kéne viselkednem? (lent)

Figyelt kérdés
Még tavaly nőként "szerelmet vallottam" egy pasinak, (vagyis inkább közös ismerősökön keresztül megtudta mit érzek iránta) közben lett új munkahelyem, és a sors fintora hogy most egy hete ő a felettesem lett. Azt hittem már nem látom többé, elég megalázóan viselkedett anno velem, pedig sosem akaszkodtam rá. Minden nap ott van közvetlen mellettem, a gyomrom kiugrik a torkomon, remegek, és rá nézni is alig bírok, úgy szégyenlem magam. Mit kéne tennem, hogyan viselkedjek vele szemben? (azon túl, hogy próbálok olyan lenni vele mint mással)
2015. máj. 1. 18:39
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

1. Ki tudja mi jutott a fülébe másokon keresztül, lehet ezért is viselkedett veled megalázóan.

2. Lehet elsőnek meg kéne beszélni, hogy ez egy régi történet, kis fellángolás volt, túl vagy rajta és jó lenne ha ez a munkakapcsolatotokra nem hatna ki. Lehet közben keresnék másik munkát, de addig ne mondj fel, amíg nem találsz egy másikat.

2015. máj. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!