Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan szerezzek diákmunkát...

Hogyan szerezzek diákmunkát visszahúzódóként?

Figyelt kérdés
szóval eléggé csendes srác vagyok, főleg ha megsértenek v. megsértődöm.Szükségem lenne pénzre mert szinte allig tudok magamra venni valamit, és nagyon jól jönne egy kis pénz. Egyik ismerősöm azt mondta hogy a Tescoba felveszik a középsuliskat, árufeltöltőként. De a kaszától tartok a legjobban, és a kollégáktol.

2015. máj. 6. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Jelentkezz és kész. Majd feloldódsz.
2015. máj. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy lesznek kollégáid, vagy szórólapozol az utcán, ami valljuk be még szociálisabb érzést kelt. A délutáni árufeltöltés a legkézenfekvőbb ötlet.
2015. máj. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Én is visszahúzódó vagyok, de sosem jelentett gondot diákmunkánál.
2015. máj. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nekem ez mindig is egyfajta álmom volt hogy egy üzletben, boltban dolgozzak de sose tudtam igazán legyőzni a gátlásosságom, elszántságom megvolt mikor kiborítottak a szüleim de, amint lenyugodtam ez az elszántság elmúlt :(


A mostani éven valahogy egyre nyitottabb vagyok

, és érzem hogy itt az ideje változni

2015. máj. 6. 19:57
 5/7 anonim ***** válasza:
Hajrá!
2015. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az árufeltöltő alapvetően nem a kasszához kerül. Közben szokod kicsit a dolgot, belerázódsz. Kérdeznek valamit nyilván fogsz válaszolni is (nem neked kell odamenni a vevőkhöz, hogy rájuk beszélj valamit, max megkérdezheted segíthetsz-e valamit, de az is ritka). A kasszánál meg aztán főleg alig kell beszélni, csak lehúzod az árukat, mondod az árat, kész. Próbáld ki, legfeljebb nem mész vissza.
2015. máj. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nekem lesz kötelező (június-július) fele nyári gyakorlatom, és szerintetek akkor hogy lehetne ez a diák munkát megoldani?
2015. máj. 8. 05:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!