Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ruhában jelennél meg...

Milyen ruhában jelennél meg az alábbi állásinterjún?

Figyelt kérdés

Jövő hétre kaptam időpontot telefonon egy kertészetbe, egyszerű női betanított munkást keresnek, ami jelen esetben jobb, mint itthon vakargatni a popsimat.

Telefonon azt mondták, semmit nem kell vinni, csak adatlapot kitölteni a helyszínen.

Úgy érzem, kiskosztüm túlzás lenne, de farmert sem akarok.


2015. máj. 8. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy fehér ingben mennék és térdig érő szoknyában
2015. máj. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én egy ehhez hasonló munkához egy piros trikót és a szalagavatós fekete szoknyámat vettem fel(bár nyár volt, 30+C° )

Szerintem esetleg egy farmer meg egy ing/blúz pont jó.

2015. máj. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is megfelel egy jó farmer (nem koptatott, szaggatott), vagy vászonnadrág/vászonszoknya egy csinos blúzzal.
2015. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért, de tekintve hogy én egy multihoz felvételizni formatervezőként úgy mentem el hogy fehér v nyakú felső, rá egy hétköznapi zakó, farmer és mokaszin.

Mivel 2 óra alatt megmutattam nekik mit is tudok valójában, rutin szempontjából, még délután fel is hívott a srác, úgy hogy utánam még ment állítólag egy csaj.

Dolgoztam már más városban is, és soha nem öltöztem ki egy helyre sem, mivel sportosan elegáns ruháim vannak hétköznapra is, így nem érzem szükségét egy felvételinél az öltöny alkalmi cipőnek. A mi szakterületünkön a tudást nézik, nem magát az embert.

Banki alkalmazottak pl már másabb.

2015. máj. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mintha boltba, moziba mennél. Nem kell túlöltözni.
2015. máj. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!