Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Pánikolok a munkahelyen mit...

Pánikolok a munkahelyen mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma kezdztem el életemben először dolgozni. Irodai munkát végzek, logisztikusként. Teljesen pánikolok, hogy megváltozott minden a környezetemben. Mit tegyek? A munka sem. egyszerű, a munkatársak mintha robotok lennének. Szorongok.
2015. máj. 18. 16:24
 1/3 FüligJimmy88 ***** válasza:
Ne szorongj. Hozd a legjobb formádat, és nem lesz semmi baj. Tudom, hogy mondani könnyű, de gondolj arra, hogy akkor is elszúrhatsz valamit ha görcsölsz, meg akkor is ha nem. Akkor meg minek? Amúgy szerintem ezzel mindenki így van az elején, én is így voltam.
2015. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!Én is pontosan így vagyok.Ma kezdtem melózni,ráadásul olyan munkakörben amihez közöm sincs,mert mást tanultam.Farmakológus szakasszitensnek tanultam,most meg egy laborba mindenes ügyintézőnek vettek fel.Számlák,megrendelésk,munkaügy stb...Azt se tudom hol áll a fejem....:/


Ráadásul akinek a helyére felvettek az csak 7 végéig lesz ott,a többiek ebben a munkakörben nem tudnak segíteni(az a lány csinálta egyedül),ráadásul utánna egy kolléga elmegy 2 hét szabira és a labormelókba is be kell segítenem addig.Folgalmam sincs mi lesz én,is kivagyok :(

2015. máj. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbálom pozitívan felfogni. Igazából elég monoton is, de remélem, hogy idővel ez változik. Csak furcsa hogy így hírtelen bele a közepébe a dolgoknak, jó tudom ez már nem iskola vagy tanfolyam ahol lébecolni lehet. Csak furcsa érzés egy teljes új, ismeretlen dologba csöppenni.


Második: hallottam olyasmit, hogy a problémákat írjuk ki magunkból, elvileg az segít. Amitől fél, szorong az ember vagy bántja, kikell írni egy lapra, de teljesen őszintén és az rlvileg jót tesz.

2015. máj. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!