Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti felhivnatok ezzel a leendo...

Ti felhivnatok ezzel a leendo fonokot?

Figyelt kérdés
Diakmunka hirdetesre jelentkeztem. Ket napja megbeszeltuk, hogy ma egykor vegzek a suliban es utana jovok interjura, majd hivom, ha odaertem. A sulitol 20 perc lenne az ut, persze meg is ebedelnek elotte, szoval mondjuk 30 perc. Viszont kozbejott valami es nem suliba mentem, hanem ugyeket intezni, igy 2-negyed 3 korul erek oda. Emiatt felhivjam, vagy a "suli utan" konkret idopont nelkul eleg tag fogalom ahhoz, hogy ennyivel kesobb erkezni beleferjen? Ne haragudjatok, hogy hulye a kerdes, de ez az elso igazi munkahelyem es nem akarok hulyseget csinalni.
2015. máj. 20. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Én felhívnám és megkérdezném, hogy az új időpont is jó neki-e, mert lehet nem is lesz akor pont bent vagy éppen más elfoglaltsága lesz.
2015. máj. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De eleve nem is volt konkret idopont, csak annyi, hogy ha vegzek, jovok. Szoval akkor nem venne ki hulyen magat, ha ezzel hivnam?
2015. máj. 20. 12:12
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában senki nem díjazza a késősöket... Főleg az első alkalomnál...

Mondom ezt én, aki mindig mindenhonnan kések :)...

2015. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is szoktam interjúztatni.


Ha valakivel meg van beszélve egy időpont, és nem ér oda időben, a minimum, hogy telefonál!


Ha ezt nem teszi meg, csak később beesik, akkor köszönöm szépen, de a továbbiakban nem tartok rá igényt! Sem interjú, sem munka kapcsán!

2015. máj. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem tudja, hogy egykor végzel, akkor nem kell.


Ha tudja, akkor meggondolandó, mert azt nyilván sejti, hogy nem egy órán át utazol hozzá. Szerintem ebben az esetben hívd fel, rosszat nem csinálsz vele, az biztos.


Későbbiekre is jó tanács: sokszor kerül az ember olyan helyzetbe, hogy talán nem lenne belőle probléma, de lehet, hogy mégis. Jobb ilyenkor óvatosnak lenni, és szólni/jelezni/megtenni az adott dolgot, ha nem nagy fáradság.

2015. máj. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mondtam-e neki, hogy egykor vegzek, szerintem mondtam, ugyhogy felhivtam, azt mondta, nem problema. Koazi a valaszokat.
2015. máj. 20. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!