Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyári munkát hogyan lehet...

Gyári munkát hogyan lehet elviselni?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, dolgoztam már több gyárban is, voltak negatív, pozitív dolgok benne, de inkább előbbi. Most hosszabb munkanélküliség után ismét egy gyári melót találtam. Három műszak, 8 órában, olykor szombaton is kell dolgozni. Dög unalmas monoton munka, alig telik az idő, az agyam érzem folyamatosan sorvad el, zenét sem lehet hallgatni (pedig előadások, podcastek, zenék hallgatásával simán elmenne az idő), csak a gépek zaját. Viszont a legnagyobb problémám az emberekkel van. Fogatlan, lezüllött emberek, többnyire nők 40-50 év körüliek, vagy falusi cigányok, akikkel két értelmes szót nem tudok váltani. Ráadásul a fizetés is siralmas. Úgy terveztem, hogy legalább 1 évig kibírom, aztán végleg megpattanok külföldre, mert annyi mindent próbáltam már, hogy totál reménytelennek látom az itthoni helyzetet.

Szóval szerintetek, hogyan lehetne azt, hogy bemegyek, eltelik gyorsban az a 8 óra, kijövök, és már el is felejtek mindent. Mert jelenleg egész nap ezen kattogok, hogy már megint milyen szar helyre kerültem, meg mikor haza érek olyan fáradt vagyok, hogy semmihez sincs kedvem. A megyében jobb nincs, utazni órákat meg már nem szeretnék, illetve rengeteg pénzt albérletre költeni.



2015. máj. 30. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos sehogy nem bírnám. Mért akarod pont egy évig kibírni? Mit vársz ettől az egy évtől? Hogy megszedd magad, azt biztos nem, gondolom, a pénz csak a létfenntartásra elég. Még azért keresgélj, értelmes ember vagy, ez nem neked való, csak tönkretesz. Ennél még valami alkalmi takarítás, besegítés is jobb.
2015. máj. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%
Gyárban? Leginkább sehogy. Szerinted miért dolgoznak ott mégis az eebrek? Mert nem tnaultk tovább, nem képpezték magukat. Ha te is kb. ebben a helyzetben vagy vagy képtelen voltál elhelyezkedni a szakmában, rég nem kellett volna 26 ééves kordig várni azzal, hogy lelépj..
2015. máj. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne kritizáljátok a kérdezőt, nem ismerhetitek hogyan és miért alakult úgy az élete ahogy. Elhiszem hogy sz.ar, igyekezz nem foglalkozni a környezettel,munkatársakkal. Akármilyen fáradt vagy, próbálj meg valami elfoglaltságot keresni munka utánra. Emberekkel találkozni,beszélgetni, akár sportolni valamit, lényeg hogy emberek közt közösségben lenni. A kiutazás jó ötlet,gondolom ezalatt gyűjtöd a pénzt rá.
2015. máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
fogd fel viccesen. Én is gyárban dolgozom pár hónapja, mert hirtelen szűnt meg az állásom és kellett a pénz. Viccelődj a munkatársakkal, viccelődj a munkán. Megeshet, hogy nem is olyan rossz arcok ám. Én is úgy voltam, hogy ó te jó isten idáig süllyedni, itt egy ember sincs 75 ös iq felett, de tévedtem, édesek, rendesek, kedvesek.
2015. jún. 15. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Végül eltelt egy év. Eljöttél onnan? Mégis miért mentél oda egyáltalán?
2016. ápr. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!