Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Sima érettségivel is elhelyezk...

Nellnell kérdése:

Sima érettségivel is elhelyezkedhetek gyárban?

Figyelt kérdés

Egy gyár jelentkezésénél azt olvastam, hogy előfeltétel a szakmunkás vizsga. Ha csak érettségim van nem vesznek fel?


Most érettségizem és maradni akartam 2 éves okj-képzésen de rájöttem, hogy teljesen felesleges, hiszem nem érek azzal se többet, mint a puszta érettségivel. Főleg, hogy vendéglátást akartam letenni, amit egy utcáról beszedett ember is már elvégez végzettség nélkül.



2015. jún. 3. 12:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Értő olvasásból nem vagy a toppon. Van szakmunkás vizsgád? Ha nincs, nem felelsz meg.
2015. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha előfeltétel, akkor mindenképp kell. Szövegértésed hány pontos lett? 2 ? :D
2015. jún. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen gyár, milyen meló. Mert ha külön szakértelem nem kell a munkához, akkor megpróbálkozhatsz, hogy jelentkezel sima érettségivel is. Ha nem akad olyan jelentkező, akinek van szakmunkás vizsgája, akkor kénytelenek a maradék emberekből válogatni, és téged is behívhatnak egy interjúra. Azzal semmit nem veszítesz, ha beadod az önéletrajzod, legfeljebb nem hívnak be!
2015. jún. 6. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az utolsó kommentelőnek köszönöm az értelmes választ.

Azt írták hogy feltétel a szakma de gobdoltam ha 8 általánossal felvesznek embereket, akkor érettségivel csak nem utasítanak el.

2015. jún. 7. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!