Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ügyfelezők, recepciósok!...

Ügyfelezők, recepciósok! Hogyan ignoráljátok nap mint a nap bunkókat? És amúgy miért ilyen parasztok az emberek?

Figyelt kérdés

Ti hogy bírjátok, amikor parasztul odavetnek valamit, és neked még mindig mosolyogni kell? Hogy kezeled, amikor legszívesebben odaba_nád a vendég fejét az asztalba, annyira tahó. Én mindig kedves vagyok és normális. Ráadásul van magasabb szakmám is, igazából lehet, kapnék komolyabb melót is. De én ennek is örültem, hogy megkaptam, mert ugródeszka lehetőségem van benne. Lehet az a gond, hogy azt hiszik, aki recepciós, csak valami sötét hülye lehet. Más kérdés, hogy - emiatt is - elég nagy a fluktuáció a cégnél, átlag 3-4 havonta cserélődik a teljes bagázs. Alig valaki várja meg a próbaidő végét, többnyire senkit sem küldenek el, mert legtöbben előbb dobbantanak. A munkakörülmények még talán elmennek, persze több ember munkáját kell csinálni, de ez még talán beleférne. Szerintem konkrétan ebbe a terembe jár Pest összes köcsög parasztja.


Mit tehetek? Meditáljak? :D Sajnos pihenőidőt sem sokat kapunk, mert ugye természetesen hétvégén is nyitva vagyunk, általában egyetlen szabadnapom van a héten. Edzeni szoktam szinte minden nap, de már egyre kevesebb kedvem van oda bemenni - főleg ilyen napok után.


Ti hogy relaxáltok?


2015. jún. 3. 15:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kérdés, ez egy nagyon aktuális porbléma sajnos. Egy jó módszer a bunkókra: simán lecsapni a telefont, ha pedig visszahív, azt mondod, hogy félbeszakadt.
2015. jún. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor inákbb megcsapkodnám a telefonkagylóval :) itt a személyes kontaktról van szó, élőben bunkóznak. :D
2015. jún. 3. 15:45
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha személyes, akkor mások úgy csinálják, hogy: odaadják a bejelentkezési kérdőívet tölteni és max. röviden válaszolnak, közben már dolgoznak is, regisztrálnak, illetve hotel recepciónál mindig úgy játszák el, hogy nagyon elfoglaltak, így kevés idő van meghallgatni a bunkó stílust.
2015. jún. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen felajánlok egy lazító masszázst!:)
2015. jún. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem is rossz ötlet. :)
2015. jún. 3. 16:06
 6/8 anonim ***** válasza:
Én egész jól elviseltem, engem a legbunkóbb ügyfél sem hozott kis soha a sodromból, elkönyveltem, hogy vannak ilyen emberek és letojtam, minél hülyébb volt én annál kedvesebb, nem kell magadat hergelni.
2015. jún. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl erőszakosan próbálsz valamit ráerőltetni az ügyfelekre. Nekem herótom van a telefonon bejelentkező agitáló emberektől.
2015. jún. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem telefonálás.
2015. jún. 5. 05:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!