Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nem túlzás már ez amit csinál?...

Nem túlzás már ez amit csinál? Mit lehet ezzel kezdeni?

Figyelt kérdés
Öt hónapja dolgozok a munkahelyemen és van egy kolléganőm, aki utál engem, pedig soha nem ártottam neki, de még csak egy rossz szót sem szóltam hozzá sose. Állandóan lesi ahogy dolgozok, minden mozdulatomat figyeli és várja az alkalmat, hogy mikor vétek hibát a munkámban. Volt olyan eset, hogy rosszul nyomtattam ki egy papírt (elgépelés miatt), újra kinyomtattam helyesen, a rossz papírt pedig kidobtam. Ő meg kikukázta a rossz papírt és rohant a főnökhöz, hogy én nem tudok gépelni, meg pocsékolom a papírt. A főnök meg azt mondta nekem erre, hogy legközelebb figyeljek oda jobban... De nem ez az első ilyen eset, egy másik munkatársam mesélte, hogy látta ezt a nőt ahogy visszakeresi a kész munkáimat, dossziékat és azokat nézi át, hogy hol hibáztam...
2015. jún. 8. 18:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Pfúú de megverném az iylet!
2015. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Csinálj egy kamu hibát.

A lényege, hogy előtte megcsinálod rendesen a feladatot és biztonsági mentést is készítesz, amit magadnál tárolsz. Emellett pedig készül egy hanyag is(valószínűleg nincs időd elkészíteni mind a 2-t egyszerre munkaidőben), amit előtte hagysz, hogy kihasználhassa és futhasson a főnökhöz. Amikor ez megtörténik te bemutatod a rendesen elkészített munkát, őt pedig a helyére teszed, hogy miért próbál besározni olyan munkával, ami nem is a te kezed alól került ki, hanem valószínűleg ő készítette.

2015. jún. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kamu anyagot sajnos nem tudok csinálni, mert a papírokon fel van tüntetve a felhasználó neve, ahhoz meg kell a jelszó. Tehát nem mondhatnám azt, hogy ő készítette, mert nem tudjuk egymás jelszavát, hogy be lehessen lépni a rendszerbe. Lehet kicsit bonyolultan magyaráztam, de ennek a rendszernek pont ez a lényege, hogy más nevében ne lehessen csinálni semmit...


De amúgy nem értem, miért csinálja ezt? Sose ártottam neki!

2015. jún. 8. 19:55
 4/6 anonim válasza:
Kerdezo! Sajnos egy hulye mentalisan serult emberrel nem tudsz mit kezdeni. Nincs jobb dolga a szerencsetlennek, mit teged sasolni. -.-
2015. jún. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz beszélni a főnököddel? Hogy valahogy tegye már helyre?! De amúgy ennek a kígyónak mi ott a munkája, hogy ennyire ráér átnzegetni a napi munkádat??
2015. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy ugyan az a munkája, mint nekem, csak ő már itt van 10 éve, azt hiszi neki bármit lehet. Már szóltam a főnöknek emiatt, de hát nem csinál vele semmit, csak annyit mond, hogy ne hibázzak és nem lesz ok panaszra...
2015. jún. 8. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!