Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 55 év felett, ha az eredeti...

55 év felett, ha az eredeti szakmában nem tudok elhelyezkedni, mit ajánlotok?

Figyelt kérdés
Pályáztam már olyanokra, mint udvaros, portás.Ilyenekre,ha pályátok, már csak nem is válaszolnak. A fiam szerint,mert ilyen képzetlen jelentkező rengeteg van. Viszont, valami hiányszakmát betanulni, már nem sok az időm.

2015. jún. 13. 15:46
 1/8 anonim ***** válasza:
51%
A korod miatt nem vesznek fel sehová. A férfiaknál ez 50 éves kortól van a nőknél jóval korábban, náluk 40 éves kor a határ.Ez ma Magyarország. Ezért olyan gyengék a későbbi nem zedékek, mert az idősebbek nem tudják a tapasztalatot átadni nekik, és mindig ugyan úgy indulnak-mint az idősebbek indultak. Pedig nagyon sok bakit kitudnának hagyni.
2015. jún. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem hatja meg a munkáltatókat a szociális hozzájárulási adó kedvezmény sem. Pedig bírom még a nehéz munkát is, a fiaméknál vakoltunk, betonoztunk, ablakokat cseréltünk mi ketten. Mitől félnek, a munkaadók, ha jó az erőnlétem, és ha nem kívánok a minimálbérnél többet?
2015. jún. 13. 19:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Ez az egész ellene mond annak, hogy suttyomban felemelték(Még az előző kormány) a nyugdíjkort, 60-évről előbb 62, majd 65 évre? Az utóbbit úgy hozták meg fű alatt, ha tudom, biztosan kimentünk volna tüntetni ellene.
2015. jún. 13. 19:40
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezért VAN az hogy a nyugdíjadat már NEM az állam fogja fizetni hanem a gyermekeid fizujának X%-át kifogják...A törvény már él.
2015. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De valamiből addig meg kellene élni.
2015. jún. 14. 11:44
 6/8 anonim ***** válasza:

" Ezért VAN az hogy a nyugdíjadat már

NEM az állam fogja fizetni hanem a

gyermekeid fizujának X%-át"


Ezt honnan szedted? Ès akinek nincs gyereke?

2015. jún. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mehet koldulni. Szép kilátások.
2015. jún. 14. 19:16
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ilyen törvény csak elnézett valamit. Ötlet az volt ilyen de nem lett belőle semmi.
2015. jún. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!