Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mivel foglalkozol és mennyit...

Mivel foglalkozol és mennyit keresel?

Figyelt kérdés
Milyen szakmát éri meg választani?

2015. jún. 16. 21:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én magán matek tanár vagyok. Magyarul illetve angol és német nyelven. Teljesen össze-vissza van a bevételem. Érettségi, felvételi közeledtével kb. 2 hónapon át nincs egy fél nap szabadnapom sem (se hétköznap se hétvégén), év közben átlagos, de így a nyári szünetben, illetve téli, tavaszi, ősziben elég szívás.

Annyira hű de sokat nem lehet vele keresni, mert nagyon sok a kókler, főleg akik még nem végeztek, csak valamelyik egyetem hallgatói akik el-el szedik az embereket ideig-óráig.


Aztán amikor már a sokadik 1-est kapja a tanuló, akkor jönnek, hogy hozzak rendbe mindent 2 hét alatt.


Viszont nagyon szeretem, mert a matekért nagyon oda vagyok, és jó mert nem csak pl. nyolcadikosokat, vagy egyetemistákat taníthatok, hanem napra kész vagyok minden szinten.

És végtelen türelemmel tudom elmondani akár 10000-szer is.


Ha egy éves átlagot számítok, amiben a legjobb és a legrosszabb hónapok is benne vannak, akkor kb. nettó 150 ezerre jön ki a végeredmény, ami nem valami nagy szám.

2015. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
56%

Adatrögzítő vagyok és minimálbért keresek, vagyis 70 ezret. Nem csoda, ez az a munka, amit mindenki meg tud csinálni, csak vakon gépelni kell hozzá tudni gyorsan. :/

A szakmámban (gazdaságtan & informatika) nem sikerült elhelyezkednem, úgyhogy sajnos maradt ez.

2015. jún. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

2#

Fejleszd a számtech tudásod! Többre viheted.

2015. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Béla1977 válasza:
Egy gyárban összerakó vagyok,két műszak nettó 120.000ft.plusz kafatéria 26.000ft.
2015. jún. 17. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
#3 A számtech tudásommal semmi gond, de mivel nő vagyok, nem vesznek komolyan, így szinte lehetetlen informatikai területen elhelyezkednem. Nem egy helyre jelentkeztem már, soha sehonnan nem hívtak vissza. Csak férfiakat keresnek ilyen munkára, pedig sajnos sok férfi informatikusnak kimerül abban a tudása, hogy ismeri a Windows alapbeállításait, de ha már hardveres probléma lép fel, vagy netalán egy Unix rendszer elé ültetik le, akkor csak a vállukat rángatják, mert gőzük sincs, mit kéne csinálni. (Ez a mostani cégemnél is így van. Az informatikus fiú konkrétan gépelni sem tud, egy percig keresgélt múltkor egy speciális karaktert a billentyűzeten, aztán mikor megtalálta, nem tudta, hogy kell "elővarázsolni" azt, mert nem tudta, hogy az alt gr-t kell hozzá lenyomni). "Öröm" volt nézni, hogy milyen "szakképzett" informatikusunk van, én meg nem kapok munkát, mert az isten XX kromoszómákkal vert meg XY helyett. :/
2015. jún. 17. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
35%

" de mivel nő vagyok, nem

vesznek komolyan, így szinte

lehetetlen informatikai területen

elhelyezkednem."


Na ezt hagyjad inkabb. Csak nekunk akarod ezt beadni vagy magad is elhiszed ezt a butaságot?

2015. jún. 17. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Béla1977 válasza:
Ja elnézést nem mondtam még a havi bónuszt..plusz kp.20.000 forintól 28.000 ig.
2015. jún. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én incidenseket figyelek és folyamatokat koordinálok, de még csak 2 hónapja szóval nyomogatom billentyűzetet:D 200bruttó +20k cafeteria. IT szakmát megéri, de ugye ezt sok ágról el lehet érni, műszaki, gazdasági ágakról is nem csak infós oldalról.
2015. jún. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

5-ös válaszadó.

Sok helyre meg előbb vesznek fel egy nőt,mint egy férfit,csak a csini arc miatt.

2015. jún. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Vendéglátásból váltottam IT szakmára. Szakmához sok közöm nem volt, de beszélek némtül - angolul, így felvettek. 3 év után Bruttó 250 + havi bónusz ami 8-10 % között van, + havi bruttó 30 ezer cafeteria.

Mi kellett hozzá? egy igedennyelv, am lehetőleg kifogástalan, és egy kis akarat, mindent meg lehet tanulni, és nincs lehetetlen. csak nemakarom van, de ez más.

2015. jún. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!