Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy tudnék a Balaton környéké...

Hogy tudnék a Balaton környékére menni dolgozni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most érettségiztem, és a Balaton környékére szeretnék menni nyáron dolgozni. 18 éves, talpraesett srác vagyok. Vidéken lakom, szóval valami olyan hely kéne, ahol szállást biztosítanak.

Melyik oldalon találhatnék ilyen munkát? Pár helyre már beküldtem az önéletrajzomat, mégsem kaptam visszajelzést. :/

Vagy esetleg ilyenekkel melyik diákszövetség foglalkozik?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. jún. 21. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én fiam ott dolgozik, de ismerős révén sikerült munkát szereznie. Anno én is melóztam a zánkai gyerektáborban, de már nem emlékszem, hogy találtam a munkát, sztem szintén ismerős révén. Nézd meg esetleg a táborok honlapját, és próbálj meg érdeklődni, esetleg ha van barát, ismerős, aki már ott dolgozik, tud javasolni valamit, jobb ötletem nincs.
2015. jún. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs ismerősöm, aki ott dolgozik. :( Protekció híján meg azért nehéz bekerülni..

Köszönöm a javaslatokat, szétnézek a táborok között is!

2015. jún. 21. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!