Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gáz ha valaki nem a szakmájába...

Gáz ha valaki nem a szakmájában helyezkedik el először? pl konyhai kisegítő vagy bolti eladó, mosodai dolgozó stb Nem nézik le emiatt?

Figyelt kérdés
2015. jún. 28. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
Mindenkit lenéznek, aki nem diplomás vagy irodai munkát végez. Szerintem nem gáz egyáltalán. Ezt is meg kell csinálni.
2015. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, de biztos, hogy fogsz találkozni olyanokkal, akik lenéznek. Nem kell törődni velük, róluk árulkodik a hozzáállásuk.
2015. jún. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Noha én csak végső esetben csinálnám, de utálom azokat az embereket, akik lenézik ezeket a keményen dolgozó embereket. Mindenki hasznos része a társadalomnak. Nélkülük egyesek nem tudnák mereszteni a feneküket a luxus szállodában...
2015. jún. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

nem gáz rengetegen nem a szakmájukban dolgoznak (főleg pályakezdők)

Aki pedig valakit a munkája miatt néz le az lehet tanult ember de rettentően buta is egyben (a lexikális tudás nem jelent intelligenciát is)

2015. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én azt nézem le, aki elvégez egy olyan szakot és szerez egy olyan diplomát, amivel köztudott, hogy munkanélküli lesz és ez be is bizonyosodik. Miért?


1. Mert az államkasszából jelentős összegek mennek el piacképtelen szakmák taníttatására.


2. Mert ezalatt a személy semmi érdemlegeset nem csinál, csak lébecol.


Na szóval például egy filozófia diplomát szerzett személy, aki nem a szakmájában helyezkedik el, hanem mondjuk eladó lesz, azt lenézem, de például egy szakmunkásképzőt végzett asztalost becsülök.

2015. jún. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
#5, úgy kell neked, hogy ennyire túlbonyolítod az életed
2015. jún. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

"#5, úgy kell neked, hogy ennyire túlbonyolítod az életed"


Úgy kell nekem? Mire gondolsz?

2015. jún. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem gáz szerintem, legfeljebb neki kellemetlen, lemaradva érzi magát (én legalábbis)

Mindig csak halogattam a szakmabeli állásra jelentkezést, mert gondoltam nem vagyok még elég jó, még egy darabig fejlesztem magam, meg nem bírnám mert biztos nagyon kemény lenne, hónapokig try hard dolgozni, sztressz, nem elég jó kódot írnék,...

de kezdek rájönni, hogy simán jobb lennék, az alapján amiket tapasztalok mostanában (webshop "fejlesztő" cég, lol, gondolatban a fejemet asztalhoz csapkodás közben nem tudtam sírjak vagy röhögjek :D)

Szóval aki hasonló miatt nem szakmában kezd, az gondoljon arra is, hogy lehet hogy csak ő gondol túl keveset magáról - bár valószínűleg az emberek min. 80%-a ennek az ellentéte :D

2015. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azért, mert egy többlépcsős algoritmussal döntöd el az emberekről, hogy lenézed-e őket. Helyes! Inkább találj egy hobbit

Ja, egyébként a barátom info diplomával tejfölt pakol az osánba. Őt is lenézed? Pedig az nem büfészak...

2015. jún. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"info diplomával tejfölt pakol"


Az érdekes!


1. Először is pontosítsunk, mert az info diploma elég tág fogalom.


2. Valószínűleg úgy végezte el az egyetemet, hogy csak átlébecolt mindenből, de érdemi tudás nem ragadt rá, máskülönben nettó 250 felett keresne Magyarországon, külföldön meg ennek a 6-10-szeresét. Ez esetben igen, lenézem! Az informatikai szakokon az egyetem csak egy minimális alapot ad, mondjuk 20-30%-ot, a többit a hallgatónak kell saját magától elsajátítania. Hidd el, tudom, miről beszélek!


Üdv: egy hálózati mérnök

2015. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!