Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Holnap hétfő! Ti is rosszul...

Holnap hétfő! Ti is rosszul vagytok hogy menni kell erre a sz-r munkahelyre? Vagy csak én?

Figyelt kérdés
am nekem mindegy milyen munkám van utálom, olyan jó lenne megdögleni, semmit se kéne legalább csinálni, se enni, se inni, se aludni, se felkelni, se wécézni, se fürödni, és a legjobb nem kéne ilyen tetves munkahelyekre járkálni, ki ért egyet velem?

2015. júl. 5. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyszer élünk.. :) és nem mindig örülünk ennek :D
2015. júl. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha szar (ugye ezt akarta jelenteni a sz-r) a munkahelyed, keress másikat!

:D

2015. júl. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megértelek, mert kevés embernek adatik meg a lehetőség, hogy azt csinálja amit szeret, és boldogan várja a Hétfőt. A legtöbb ember utálja a Hétfőt, mert készülni kell rá; Mit vegyél fel, mit vigyél enni, találkozni megint azzal akit nem bírsz, megoldani a múlt hétről félbe maradt problémát, lecsesznek, vagy egyszerűen levegőnek néznek.

Ezért sem szeretsz már enni, inni, aludni, fürödni, mert ezeket a cselekvéseket is a munkához kell időzítened és megértem, hogy sokan rosszul vannak, mert van a hétvége, mikor az ember jó esetben akkor eszik alszik sz&rik, mikor kedve tartja, majd rá ront a Hétfő, amikor megint mindent időzíteni kell.

2015. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki ennyire utálja a munkáját annak valamit kéne kezdeni már magával... az élet lehet jó is, neked kell azzá tenni, nem a csodára várni. Csinálj olyasmit amit szeretsz is, szar helyeken ne dolgozz.
2015. júl. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzem, pedig elvileg olyan munkahelyem van, ami jó is lehetne... csak sok a "köcsög", ergo nem bírom igazán a munkatársaimat.


Ha normálisak lennének ők is és nem csak a főnököm, akkor a világ legjobb helye lehetne... Gyűlölöm a hétfőket, meg úgy általában az összes napot a péntek és szombat kivételével.

2015. júl. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem a munkahelyem jó, de a főnökség köc$ög. ha azok nem lennének, imádnék bejárni.
2015. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Még jó hogy nekem vakáció van.

Trolololo... :D

2015. júl. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem csak hétfőn van szabadnapom.
2015. júl. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!