Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van olyan ember aki alkalmatla...

Van olyan ember aki alkalmatlan bármiféle munkára is?

Figyelt kérdés
Én úgy érzem,hogy ilyen vagyok. Minden kis hülyeség miatt stresszelek. Új melóhelyen kezdek pályakezdőként és félek amunkatársaktól meg attól,hogy nem leszek képes önnálóan dolgozni. Mert már dolgoztam egyszer egy boltban és ott mindig azt vártam,hogy mondják mit kell csinálni,magamtól nem merek semmit csinálni mert félek,hogy engem néznek a munkatársak,hogy milyen béna vagyok. Még a vevőtérben végezendő felsepréstől is parázok... Ki fognak rúgni :((((
2015. júl. 16. 05:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Szociális fóbia lehet.
2015. júl. 16. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztos van tehetséged rengeteg dologhoz, csak így ez nehezen derül ki. Ezt mindenképpen meg kell oldani valahogy.

Nálam is volt régen ilyen, nagyon régen, azóta sokat változott a személyiségem, de még mindig bennem van.

Ki kell zárnod azokat a tényezőket, amik az önértékelésed befolyásolják.

Próbálj koncentrálni a sikerre, hogy milyen büszke leszel magadra, hogy meg fogod csinálni, és nálad jobban senki sem tudja úgy.

2015. júl. 16. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok. Egyre jobban mászom bele, nem változik.. Amióta kikerültem a munka világába, ez ellen küzdök. Parázok, remegek, fáj a hasam, félek az emberektől (nem is akarom magam köré őket), ugyanúgy várom az utasításokat mert egyedül nem csinálok semmit, leblokkolok, lelassulok, volt hogy szédülni kezdtem... rettenetes. Próbálok tenni ellene, de ezek a dolgok mindig fent állnak. Ráadásul most munkanélküli lettem, és melót kell keresnem, minden nap szorongok. Ennek ellenére keresem, mert dolgoznom kell.
2015. júl. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Olyanokat ne táplálj magadba, hogy ki fognak rúgni, mert akkor tényleg bevonzod. Inkább biztasd magad, hogy sikerül minden. Új munkahelyen én is parázok, de mihelyst belerázódok a munkamenetbe, utána már teszem a dolgom.
2015. júl. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!