Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munka illene hozzám?

Milyen munka illene hozzám?

Figyelt kérdés

Nem tudom jól fogalmaztam-e a kérdést, de a lényeg, hogy 18 éves vagyok, még van 2 évem az iskolából, és szeretném már pontosítania jövőm.


Mindenképp olyan munkát szeretnék, amiben a nyelveket kell használni. 3 nyelet tanulok jelen pillanatban, és inkább a humán tárgyakból vagyok erősebb (+ földrajz).


Turizmusban szeretnék dolgozni, nagyon érdekel, és szeretem is. Szeretek utazni, nyelvet tanulni, kultúrát megismerni, és ezekről beszélni. (itt jött képbe az idegenvezető)

És még megszállottja vagyok az urbex-nek is. (szívesen vállalnék külföldön is munkát, nem csak itthon) a lényeg, hogy szeretnék sokat utazni és ezt ötvözni a (jövőbeni) munkámmal is.


válaszokat előre is köszönöm!:)



2015. júl. 21. 16:45
 1/1 anonim ***** válasza:
stewardess, idegen vezető
2015. júl. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!