Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan nyersem vissza az...

Hogyan nyersem vissza az önbizalmam?

Figyelt kérdés
Múlt héten hagytam ott az első munkahelyemet, ahol egy másfél évig dolgoztam. Nagyon rossz volt már ott nekem az kollégák miatt, már nyugtatókon éltem, olyan szinten kivoltam idegileg, így amikor találtam másik állást fel is mondtam. Csütörtökön mondtam fel és hétfőn már jöttem is dolgozni, de nem tudom, kényelmetlenül érzem magam, pedig normális velem mindenki, segítenek, mégis rettegek, hogy úgy járok, mint az előző munkahelyemen. Még próbaidőn vagyok, de amikor hibázok vagy rosszul csinálok valamit legszívesebben kirohannék a világból. Ti voltatok már így? Mit tegyek?
2015. júl. 21. 17:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Voltam hasonló helyzetben. Féltem, hogy nem felelek meg, aztán pisloghatok. De ahogy teltek a napok,hetek, rájöttem jó minden, menni fog, csak minden új volt.

Nyugodj meg. Végül is X jelentkező közül téged választottak ki a munkára, tehát alkalmas vagy rá. Törekedj arra, hogy minél jobban végezd el a munkát, hallgasd meg a munkatársak tanácsait. Ha probléma van, ne félj segítséget kérni. Legyél ott agyban is, jegyezd meg a feladatokat, koncentrálj a munkádra, ne zökkentsen ki semmit, így nem fogsz hibázni.

2015. júl. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!