Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értessem meg a fonokomm...

Hogyan értessem meg a fonokommel, hogy nem akarok tobbet keresni?

Figyelt kérdés
Pasi vagyok, egyedul élek, 250 simán elég havonta, sokkal fontosabb, hogy maradjon idom meg energiám a sportra, haverokra, csajokra, stb. O meg nem veszi észre magát, hogy mekkora gyokérnek tartom a munkamániája miatt és mindíg tobbre akar motiválni.

2015. aug. 3. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Más is érzi ezt a hatalmas kamu szagot? :D :D
2015. aug. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen főnököm volt, és egy ehhez hasonló ajánlatot visszautasítottam (bár plusz pénzzel nem járt volna, csak pluszmunkával és "fejlődési lehetőséggel"), nem nagyon indokoltam, annyit mondtam neki, hogy nálam most ez nem fér bele, köszönöm szépen.
2015. aug. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ennyi, ma szétváltak útjaink. Elég felszabadító érzés:)
2015. aug. 4. 19:12
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor most már 250e-et se kapod meg. Fa$za. közmunkán van még hely!
2015. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sz.r munkahelyen nem éri meg ottmaradni. Csak tönkreteszed magadat. Ha elég tehetséges vagy, úgyis megtalálod a magad helyét.
2015. aug. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!